Halloween i Wszystkich Świętych w RMF FM: z gwiazdami, wspomnieniami i informacjami dla kierowców

29/10/2019

W tym roku specjalny halloweenowy program w RMF FM nadawać będzie z nawiedzonego domu, a ze strachem zmierzą się zaproszone gwiazdy. Natomiast 1 listopada upłynie pod znakiem muzycznych wspomnień słuchaczy, rozmów z ratownikami górskimi, medycznymi i lekarzami oraz wywiadów z synami wielkich legend muzycznych: Ryśka Riedla, Wojciecha Młynarskiego i Grzegorza Ciechowskiego.

Halloween 2019

Halloween w RMF FM zaczniemy świętować o 22:00 – Natalia Kawałek i Paweł Jawor poprowadzą program wprost z nawiedzonej kamienicy w Krakowie. Słuchacze przekonają się, jak ze strachem w tym osobliwym miejscu radzą sobie zaproszone do udziału w zabawie polskie gwiazdy. Od 1:00 w nocy w atmosferę horroru wprowadzą najpopularniejsze odcinki „Dorwać Bestię”, czyli nieznane historie seryjnych morderców.

1 listopada poranny program od 6:00 poprowadzą Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski. A w nim m.in. wspomnienia ukochanych gwiazd, nastrojowe przeboje oraz informacje dla kierowców o korkach i sytuacji na drogach.

Od 10:00 do 15:00 w audycji „Anioł stróż na telefon” Krzysztof Urbaniak, Paweł Jawor, Aleksandra Filipek i Daniel Dyk będą rozmawiać z tymi, którzy codziennie mierzą się z czasem i śmiercią – ratownikami górskimi, medycznymi, lekarzami.

Po 15:00 w programie „Piosenka na całe życie” Krzysztof Urbaniak zaprezentuje niezwykłą listę przebojów – hitów, które na trwałe zapisały się w życiorysach dziennikarzy, gwiazd i słuchaczy oraz  ich niezwykłe historie z nimi związane.

W programie „Ballada o moim ojcu” Darek Maciborek zaprosi na spotkanie z synami trzech niezapomnianych legend muzyki. Od 20:00 wspominać swoich ojców będą Sebastian Riedel, Jan Młynarski i Bruno Ciechowski.

Po północy maraton z programem „Misja Specjalna: Ostatnie Dni Legendy”, w których poznamy historie Tupaca, Kazimierza Deyny, Whitney Huston, Andrzeja Zauchy, Kurta Cobaina i Johna Lenona.

Jak co roku RMF FM organizuje też akcję „Bezpieczny Powrót” – dziesiątki reporterów w całej Polsce informować będą o korkach, wypadkach i utrudnieniach w okolicach nekropolii, by droga na i z cmentarzy była sprawna i bezpieczna. Specjalne raporty pojawiać się będą co godzinę 31 października (w godz. 14:30-21:30), 1 listopada (6:30-21:30) i 3 listopada (15:30-21:30).

Do akcji włączy się również radio RMF MAXXX, które nada serwisy drogowe 31 października (15:00-20:00), 1 listopada (10:00-16:00) i 3 listopada (14:00-19:00). W RMF Classic w ramach „Bezpiecznego powrotu” nadawane będą porady i wskazówki dla kierowców.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY