Jakub Rybski w dziale informacji RMF FM

01/03/2024

1 marca do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączył Jakub Rybski. Pracuje jako reporter w warszawskim oddziale radia.

"Fakty RMF FM"

Jakub Rybski przygotowuje relacje reporterskie na potrzeby „Faktów RMF FM”, internetowego Radia RMF24 oraz portalu informacyjnego RMF24.pl.

W latach 2017-2021 był dziennikarzem TVN24. Tworzył materiały informacyjne do programów „Teleserwis”, „Fakty w południe” oraz „Wstajesz i wiesz”. Pracował również przy programach „Dzień na żywo” oraz „Fakty po południu”.  Rybski związany był również przez rok z programem „Liga+ Extra” w Canal+ Sport. Brał udział w realizacji programu na żywo jako operator EVS.

Od 2021 do 2024 związany był z redakcją National-Geographic.pl., gdzie zajmował się głównie tematami popularnonaukowymi, a także historycznymi i kulturalnymi. Był również współautorem podcastu National Geographic Polska, w którym poruszał tematy społeczne, historyczne, a także związane ze sztuczną inteligencją.

W wolnych chwilach Jakub jeździ na rowerze, uprawia sport, czyta książki (nie tylko filozoficzne) i ogląda filmy z lat 50. i 60. Jest pasjonatem piłki nożnej, ale nikomu nie zdradza komu kibicuje, ponieważ wszystkie te drużyny permanentnie przegrywają.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY