Joanna Senyszyn powraca w nowej roli – Grupa RMF rusza z cyklem podcastów z internetową sensacją

04/06/2025

Po znakomitym przyjęciu antenowego cyklu „Jak żyć, być i kochać w XXI wieku”, Grupa RMF idzie o krok dalej, uruchamiając specjalne wydania podcastu „Szczerze ci powiem”. Joanna Senyszyn i Kaja Gołuchowska zasiądą do rozmów o tym, co naprawdę w życiu ważne. Premiera w każdą środę o godz. 9.00 na platformie RMF ON.

Grupa RMF rusza z cyklem podcastów z Joanną Senyszyn

 

Nowa odsłona „Szczerze ci powiem” nie będzie jednorazowym spotkaniem. To pełnoprawna seria – zaplanowano sześć odcinków, w których Senyszyn i Gołuchowska porozmawiają bez tabu o tym, co naprawdę ważne: o szczęściu, miłości, dorosłości, kobiecości i odwadze bycia sobą. Tytuły takie jak „10 lekcji o pewności siebie” czy „10 mitów o dorosłości” pokazują, że to nie tylko rozmowy – to swoisty poradnik dla każdego, kto szuka autentyczności we współczesnym świecie.

- Joanna Senyszyn podbiła serca internautów, więc naturalnym ruchem było połączenie Kai z panią profesor. To nie będą rozmowy stricte o polityce - od niej prawdopodobnie wszyscy chcielibyśmy odpocząć po ostatniej kampanii. Będzie to seria rozmów ponad podziałami - tymi światopoglądowymi, ale też pokoleniowymi.

To będzie możliwość na bliższe poznanie osoby, która w ostatniej kampanii zawładnęła sercami Polaków – komentuje Maria Lester, szefowa podcastów Grupy RMF.– Ta seria będzie doskonałym przykładem na to, że słuchamy uważnie swoich odbiorców i na bieżąco reagujemy na ich potrzeby. Audycja na antenie RMF FM została bardzo ciepło przyjęta, a słuchacze mieli apetyt na więcej, na co od razu odpowiedzieliśmy. Cykl rozmów z profesor Senyszyn będzie więc połączeniem aktualnych trendów z odwagą programową, tak charakterystyczną dla Grupy RMF – dodaje Maria Lester.

Premiery nowych odcinków w środy o godz. 9 na platformie RMF ON, a także na kanale YouTube RMF Show.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA MEDIÓW

Agnieszka Danowska-Tomczyk       PR & Communication Director

38 Content Communication        |        agnieszka.danowska@38pr.pl


Monika Langner       PR & Communication Manager

38 Content Communication        |        monika.langner@38pr.pl
D0 GÓRY