Małgorzata Wosion dziennikarką portalu RMF24.pl

04/02/2022

Do zespołu portalu informacyjnego RMF24.pl dołączyła Małgorzata Wosion jako dziennikarka i redaktorka serwisów internetowych.

RMF24.pl

Małgorzata Wosion jest dziennikarką z ponad 25-letnim doświadczeniem. Od 1999 roku pracowała jako korespondentka Polskiej Agencji Prasowej z Krakowa, gdzie kierowała też kilkuosobowym zespołem. W trakcie swojej pracy relacjonowała najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne z Małopolski, m.in. planowała i przygotowywała obsługę kilku pielgrzymek papieskich.

Wcześniej była dziennikarką „Gazety Wyborczej Kraków”, współpracowała też jako krakowska reporterka z BBC Polska. Jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

RMF24.pl jest jednym z największych polskich internetowych serwisów informacyjnych. W grudniu ub.r. portal zanotował ponad 5,7 mln użytkowników, którzy wygenerowali 35,6 mln odsłon.

W RMF24.pl znajdują się najbardziej aktualne informacje z Polski i świata, doniesienia sportowe, ekonomiczne i kulturalne, raporty specjalne, zapisy rozmów nadawanych na antenie radia RMF FM oraz autorskie blogi dziennikarzy.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY