Mateusz Chrobok opowie o cyberświecie w Radiu RMF24

01/09/2023

„Cyberświat” Mateusza Chroboka poświęcony technologii, bezpieczeństwu w sieci i sztucznej inteligencji - to nowość w jesiennej ramówce internetowego Radia RMF24.

Nowość w Radiu RMF24

Mateusz Chrobok jest ekspertem w zakresie cyberbezpieczeństwa, startupów i innowacji, przez lata był m.in. deweloperem i architektem w dużych firmach IT, a następnie dyrektorem technologicznym i  generalnym w startupach. W każdą niedzielę w godz. 13-15 w swoim programie razem z zaproszonymi gośćmi skomentuje najnowsze doniesienia z cyfrowego świata. Podpowie też, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci.

Po wakacyjnej przerwie wraca magazyn spraw międzynarodowych „Przegląd zagraniczny” Andrzeja Kohuta (soboty 13-15). W weekendy powróci również  „Wykład Otwarty” Krzysztofa Urbaniaka.

W dni powszednie program na żywo nadawany będzie ponownie od 6 do 21, a do ramówki powrócą codzienne wywiady publicystyczne: „Rozmowa o 7:00”, „Poranna rozmowa” (8:02), „Rozmowa w południe”, którą codziennie poprowadzi Piotr Salak, „Popołudniowa rozmowa” (18:02) oraz sobotni „Gość Krzysztofa Ziemca” (8:31).

Tylko w Radiu RMF24 będzie można ich posłuchać w całości, wraz z internetową dogrywką.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY