Najpiękniejsza Muzyka na Święta powraca do RMF Classic po raz jedenasty

30/11/2022

Już od 1 grudnia po raz jedenasty na antenie RMF Classic i na platformie RMF Classic+ przez cały dzień usłyszymy Najpiękniejszą Muzykę na Święta. W tym roku słuchacze i słuchaczki mogą także wziąć udział w akcji „Prezenty z pasją” oraz głosować na Świąteczny Przebój Wszech Czasów. Specjalnie dla RMF Classic świąteczną piosenkę pt. „Będzie biało” napisał Artur Andrus, a śpiewa ją Halina Mlynkova.

Najpiękniejsza Muzyka na Święta

Setki tysięcy słuchaczek i słuchaczy co roku czekają na ten moment. W grudniu na antenie RMF Classic i na platformie RMF Classic+ przez cały dzień gramy tylko świąteczne przeboje. W tym roku na Waszą prośbę startujemy już 1 grudnia. Aż do 26 grudnia na stronie www.rmfclassic.pl będzie można głosować w plebiscycie na Świąteczny Przebój Wszech Czasów, w którym do zdobycia są cenne nagrody. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia czeka nas finał plebiscytu. 

BĘDZIE BIAŁO

W ramach Najpiękniejszej Muzyki na Święta przygotowaliśmy tak jak co roku świąteczną piosenkę, która po raz pierwszy zabrzmi na naszej antenie 1 grudnia. „Będzie biało” to utwór napisany przez naszego redakcyjnego kolegę, Artura Andrusa. Muzykę skomponował Marcin Kindla, zaś specjalnie dla nas piosenkę śpiewa Halina Mlynkova. Artystka w ostatnim czasie wydała już piąty solowy album pt. "Film(l)ove) z interpretacjami piosenek z kultowych polskich filmów. Premiera koncertowa utworu będzie miała miejsce w warszawskim klubie Jassmine w poniedziałek 12.12, w czasie ekskluzywnego koncertu dla 100 słuchaczek i słuchaczy RMF Classic i RMF Classic+. Koncert i piosenka „Będzie biało” jest efektem naszej współpracy z Warner Music Poland. Zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć na stronie rmfclassic.pl.

 

PREZENTY Z PASJĄ

To jednak nie wszystko. W tym roku przygotowaliśmy także specjalną akcję "Prezenty z pasją". Często zapominamy, jakie perełki możemy znaleźć u lokalnych wytwórców. Okres pandemii był dla drobnych przedsiębiorców niezwykle trudny. Teraz my przychodzimy im z pomocą. Na stronie www.rmfclassic.pl już od połowy listopada powstaje mapa rodzinnych manufaktur, zakładów rzemieślniczych i magicznych sklepików z lokalnym asortymentem, w których każdy z nas może znaleźć wyjątkowy prezent na Święta! Nasi dziennikarze odwiedzą wybrane pracownie z Waszych zgłoszeń, aby przyjrzeć się pracy tych osób i opowiedzieć ich historię na antenie RMF Classic i RMF Classic+. Szczegóły na rmfclassic.pl.

RMF CLASSIC+ I ŚWIECA O ZAPACHU MUZYKI FILMOWEJ

I na koniec coś dla tych... którzy chcieliby w grudniu wrócić do najpiękniejszej muzyki filmowej. Specjalnie dla subskrybentów i subskrybentek RMF Classic+ przygotowaliśmy specjalną Stację+, czyli stację gatunkową z utworami, które na co dzień gramy na naszej antenie od stycznia do listopada. „RMF Classic+ bez muzyki świątecznej” jest dostępne dla użytkowników platformy od 1 do 26 grudnia. Jeśli nie korzystacie jeszcze z RMF Classic+, zachęcamy do wejścia na stronę www.rmfclassic.pl/plus  i skorzystania z 30-dniowego okresu próbnego lub zakupu dostępu na 3-, 6- lub 12-miesięcy.

Na platformie RMF Classic+ możecie także kupić specjalne pakiety prezentowe z 12-miesięcznym dostępem do usługi oraz elegancką świecą o zapachu... muzyki filmowej.

 

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY