„Najpiękniejsza Muzyka na Święta” w RMF Classic już od 1 grudnia!

29/11/2021

RMF Classic jak co roku w grudniu zmienia profil muzyczny i przez cały dzień grać będzie największe przeboje związane z okresem Bożego Narodzenia. Termin startu akcji „Najpiękniejsza Muzyka na Święta” w tym roku wybrali słuchacze.

Święta w RMF Classic

To już 10. edycja akcji, która od lat niezmiennie cieszy się wielką popularnością wśród słuchaczy.

„W tym roku pod hasłem »Najpiękniejsza Muzyka na Święta« grać będziemy wcześniej, bo decyzję, od kiedy na antenie pojawiać się będą świąteczne przeboje oddaliśmy w ręce słuchaczy. To oni w internetowym głosowaniu wybrali datę 1 grudnia” – mówi Paweł Pawlik, Dyrektor Programowy RMF Classic.

Na antenie zabrzmią klasyczne, gwiazdkowe standardy sprzed lat, ale w świąteczny nastrój wprowadzi słuchaczy także cała plejada najbardziej popularnych artystów naszych czasów: Celin Dion, Michael Buble, Robbie Williams, John Legend, Kylie Minogue, Bryan Adams czy Paul McCartney. Nie zabraknie znakomitych polskich wykonawców, takich jak: Kayah, Grzegorz Markowski, Czerwone Gitary czy Skaldowie.

Wśród piosenek z dzwoneczkami pojawi się również świąteczny utwór napisany specjalnie dla RMF Classic przez Artura Andrusa w wykonaniu samego autora i zespołu rozgłośni. A w Wigilię i podczas Świąt Bożego Narodzenia na antenie jak co roku zabrzmią również tradycyjne, polskie kolędy.

W grudniu powraca też muzyczna zabawa dla słuchaczy, czyli Plebiscyt na Świąteczny Przebój Wszech Czasów. Słuchacze wybiorą swoje ulubione gwiazdkowe piosenki w internetowym głosowaniu, a finału można będzie wysłuchać na antenie RMF Classic 26 grudnia.

Akcję „Najpiękniejsza Muzyka na Święta” wspiera kampania reklamowa obejmująca prasę (tygodniki i miesięczniki) oraz internet (bannery i spoty wideo w głównych portalach). Za planowanie i zakup mediów oraz koncepcję kreatywną odpowiedzialny jest dział promocji RMF Classic.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY