Niall Horan w pierwszym wywiadzie dla polskiej redakcji – RMF FM

17/03/2023

Niall Horan, irlandzki piosenkarz i były wokalista zespołu One Direction, udzielił wywiadu podcastu RMF FM „Studio 96.0” – to pierwsza rozmowa artysty w polskich mediach. Zapowiedział m.in., że zamierza odwiedzić Polskę i po raz pierwszy dać koncert w naszym kraju.

Niall Horan w RMF FM

W rozmowie z Mateuszem Opyrchałem, dziennikarzem muzycznym RMF FM, Niall Horan opowiadał m.in. o swoich związkach z Polską.

„Wychowałem się z wieloma Polakami w Irlandii. Spora część kolegów w mojej szkole była z Polski” – zdradził Horan i przyznał, że ma świadomość jak wielu fanów pochodzi właśnie z naszego kraju. Wokalista z tego powodu kilka lat temu chciał nawet wystąpić nad Wisłą, ale niestety ten plan pokrzyżowała szalejąca wówczas pandemia.

„Dlatego dopilnuję, by pojawić się w Polsce, bo wasze wsparcie jest niesamowite” – zapowiedział artysta.

W wywiadzie dla RMF FM piosenkarz opowiedział m.in. o zawodowych planach, zbliżającej się premierze jego trzeciego albumu „The Show”, wspomnieniach związanych z One Direction, zmierzył się także ze sztuczna inteligencją, która streszczała jego piosenki.

Cała rozmowa z Niallem Horanem dostępna jest na platformie RMF ON oraz na kanale You Tube rozgłośni.

„Studio 96.0” to autorski podcast Mateusza Opyrchała, do którego zaprasza artystów z bardzo różnych zakątków muzyki i o bardzo różnej pozycji na scenie muzycznej – od światowych gwiazd po krajowych debiutantów. Rozmawia z nimi o ich twórczości, najnowszych premierach czy koncertach.

Wśród gości byli już m.in. Robbie Williams, Tribbs, Rubens, Zalia, Sam Ryder czy Wojtek Szumański. Kolejne odcinki publikowane są w piątki, co dwa tygodnie.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY