Nowi prowadzący poranek w RMF MAXX

31/08/2023

We wrześniowej ramówce gospodarzami porannego programu będzie nowe trio prowadzących, powróci codzienna lista „HOP BĘC” i pojawi się niedzielny show plotkarski.

Jesień w RMF MAXX

Od września do Irka Jakubka w roli prowadzących poranki „Wstawaj, nie udawaj” (6.20-9.15) dołączą Asia Meus i Filip Kliber.

„Program w nowej odsłonie będzie jeszcze bardziej interaktywny, stawiając na stały kontakt ze słuchaczami. Nowe trio zapewni mnóstwo dobrej rozrywki i wiele pozytywnej energii na cały dzień” – zapowiada Jarosław Pioterczak, Dyrektor Programowy RMF MAXX.

Po 10 latach ze stacji odchodzi Maciej Rock, dotychczasowy współprowadzący poranek.

„Bardzo dziękujemy Maćkowi za tę dekadę niezwykłych programów. Niestety inne zobowiązania zawodowe uniemożliwiają mu codzienne prowadzenie porannej audycji w radiu, ale mamy nadzieję na okazjonalne współprace w przyszłości” – dodaje Jarosław Pioterczak.

W jesiennej ramówce pojawi się nowe pasmo popołudniowe „HOP BĘC EXXTRA” (17-20) prowadzone przez Michała Siwka. Tu znajdzie się miejsce na prezentację nowych nagrań, spotkania z artystami i codzienną listę „HOP BĘC”, której godzinna wersja nadawana będzie po 19-ej. Pełne notowanie – czyli wszystkie 30 utworów i propozycje, jak zawsze w soboty od 17 do 20.

Wieczorny program poprowadzi Przemek Grabowski. Od 20 do północy zagra muzyczne nowości, pojawią się też fragmenty „Rozmów bez Kitu”, w których znani influencerzy będą musieli zmierzyć się z ostrymi i niewygodnymi pytaniami, a pełne wersje tych wywiadów publikowane będą w social mediach RMF MAXX. W piątki i soboty w tym paśmie znajdzie się też miejsce na klubowe remiksy.

W niedziele na zupełnie nowy show popołudniowy „Różowy Dywan” (16-19) zaproszą Karolina Kowalska i Mateusz Marek, którzy dowcipnie skomentują najbardziej gorące i nietypowe plotki ze świata show-businessu.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY