Nowy cykl od kanału Urbex History w Radiu RMF24

21/06/2024

W letniej ramówce internetowego Radia RMF24 znajdą się dwa nowe programy: „Turystom wstęp wzbroniony” i „Polska gorączka złota”. Oba programy będą też dostępne w formie podcastów na RMFon.pl i RMF24.pl.

Lato w Radiu RMF24

W sobotnim cyklu „Turystom wstęp wzbroniony” Łukasz Dąbrowski, Konrad Niedziułka i Jakub Stankowski, czyli twórcy popularnego kanału na YouTubie „Urbex History” przedstawią historię miejsc, do których zapuszczają się tylko nieliczni. Opowiedzą m.in. o Fukushimie, Strefie 51 w Stanach Zjednoczonych, Lunik IX – romskim osiedlu na Słowacji czy podziemiach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Z kolei w każdy czwartek przez cały dzień pojawiać się będzie cykl „Polska gorączka złota. Co kryje się pod ziemią?”. Dziennikarze wraz z geologami i zawodowymi poszukiwaczami złota co tydzień odwiedzą inny rejon Polski w poszukiwaniu cennych kamieni i minerałów, m.in. kryształu górskiego, złota, bursztynów, a nawet ropy naftowej.

Oprócz tego przez całe wakacje Radio RMF24 na bieżąco informować będzie o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie. W „Poranku”, „Przedpołudniu” i „Popołudniu Radia RMF24” pojawią się relacje reporterów, komentarze i opinie, nie zabraknie informacji ze sportowych aren – z Niemiec, gdzie trwa Euro 2024 i z Francji, gdzie odbędą się letnie Igrzyska Olimpijskie. O 8.02 na najważniejszą „Poranną Rozmowę w RMF FM” zaproszą dziennikarze stacji. W Radiu RMF24 wysłuchać można jak zawsze pełnej, blisko półgodzinnej wersji wywiadu.

Internetowe Radio RMF24 wystartowało w marcu 2021 roku, nadaje program o profilu informacyjno-muzycznym. Stacji można słuchać na portalach www.rmfon.pli www.rmf24.ploraz  za pomocą aplikacji mobilnych RMF ON i RMF24.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej A. Brzozowski       Dyrektor PR Grupy Bauer Media w Polsce

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@bauer.pl
D0 GÓRY