Nowy liner i nowa ramówka wrocławskiego Radia GRA

22/04/2021

Wrocławskie Radio GRA ma nową ramówkę i nowy liner – „Muzyka Wybrana Dla Ciebie”. Zmiany w stacji będą promowane w ramach kampanii outdoorowej w mieście oraz w Internecie.

Zmiany w Radiu GRA

Nowy liner – „Muzyka Wybrana Dla Ciebie” ma podkreślić wyjątkową ofertę muzyczną Radia GRA Wrocław, które nadaje największe rytmiczne hity ostatnich dekad. Na antenie stacji, na częstotliwości 95,1 FM, usłyszeć można takich wykonawców jak Ava Max, Daria Zawiałow, Cleo, Sanah, Tiësto czy Gwen Stefani.

Hasło będzie promowała kampania reklamowa w internecie oraz na pojazdach komunikacji miejskiej we Wrocławiu.

Oprócz tego zmiany zaszły w ofercie programowej. Ramówka została dostosowana do naturalnego rytmu dnia mieszkańców wielkiego miasta. Poranek, zaczynający się już o 5:30, znów prowadzony jest w duecie przez Mariusza Ryszkę i Marka Moca i został skrócony do 9.
Od 9 do 13 emitowane jest zupełnie nowe pasmo prowadzone przez Mariusza Pucyło, który towarzyszy słuchaczom w dniu ich pracy i nauki. Wydłużone zostało pasmo popołudniowe, którego gospodarzem jest Marcin Wiśniewski – teraz trwa ono aż do 18, by umilać czas słuchaczom również w trakcie ich powrotów do domów. Wieczory to spotkanie z Przemkiem Grabowskim, który prezentuje najświeższe hity i przeboje.

W weekendy pojawiły się nowe propozycje z muzyką idealną na imprezy i prywatki – w piątki i soboty emitowane jest pasmo „Taneczne Radio GRA” (od 20), do którego zapraszani są znani DJ’e prezentujący zmiksowane przez siebie sety muzyczne. W soboty dodatkowo emitowane jest „Before Party” (od 17), wspierające wszystkie wrocławskie domówki.

Radio GRA jeszcze bardziej stawia na lokalność – żyje tematami Wrocławia i Dolnego Śląska. O najważniejszych bieżących wydarzeniach informują dziennikarze w cogodzinnych „Raportach”, a pogłębione informacyjne podsumowanie dnia można usłyszeć w „Magazynie Reporterów” (poniedziałek- czwartek, 22-23). Dodatkowo w niedzielne wieczory (18-22) w programie „Słyszałaś? Słyszałeś?” przeglądamy najciekawsze i najbardziej nietypowe newsy z regionu.

Radio GRA Wrocław (www.radiogra.pl) to lokalna rozgłośnia radiowa nadająca w formacie hot AC na częstotliwości 95,1 FM, adresująca swój program do mieszkańców Wrocławia i okolic. Wchodzi w skład Grupy RMF.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY