Nowy porankowiec w RMF FM! Rafał Pacześ we „Wstawaj, Szkoda Lata”

25/06/2019

W lipcu do grona prowadzących poranek „Wstawaj, Szkoda Lata” w RMF FM dołączy nowy głos – Rafał Pacześ, najpopularniejszy polski stand-uper.

Rafał Pacześ w RMF FM

Pacześ będzie w humorystyczny sposób komentować bieżące informacje, wiadomości dnia i doniesienia ze świata. Dołączy do pozostałych gospodarzy poranka, którzy w te wakacje będą pozytywnie nastrajali słuchaczy od samego świtu: Przemysława Skowrona, Mariusza Kałamagi, Tomasza Olbratowskiego i Jacka Tomkowicza.

Rafał Pacześ to komik i showman aktywny artystycznie od 2012 roku. Solowymi występami zapełnia największe sale koncertowe w kraju takie jak Katowicki Spodek, a jego filmy publikowane w internecie przyciągają wielomilionową publiczność.

Jego godzinny show „Zaczynam Rozumieć” opublikowany na platformie YouTube ma już ponad 10 mln wyświetleń, co uplasowało go na czwartym miejscu rankingu „Polityki” „Top 10 filmów polskiego YouTube w 2018 roku”.

Tego lata na antenie RMF FM przedpołudniami będą gościć również inni komicy: Łukasz Lotek Lodkowski, Kacper Ruciński, Michał Leja, Wiolka Walaszczyk, Janusz Pietruszka, Tomasz Boras Borkowski i Paweł Chałupka w cyklu „Stand-up na wakacjach” opowiedzą o swoich koszmarniejszych wakacjach i zaproszą na największą komediową imprezę tego lata – „STAND-UP COMEDY FEST”.
Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY