Odsłonięcie gwiazdy Bronisława Cieślaka i maraton z serialem "07 zgłoś się"

06/07/2021

Już jutro, czyli 07.07 w Krakowie zostanie odsłonięta gwiazda Bronisława Cieślaka, słynnego odtwórcy roli porucznika Borewicza. RMF FM organizuje tego dnia I Ogólnopolski Maraton z serialem „07 zgłoś się”.

RMF FM upamiętnia Bronisława Cieślaka

Gwiazda Bronisława Cieślaka, dziennikarza i aktora znanego m.in. z seriali „07 zgłoś się” i „Malanowski i partnerzy”, który zmarł 2 maja br., zostanie odsłonięta o godzinie 16:30 w Alei Gwiazd na bulwarze Czerwieńskim w Krakowie. To w tym miejscu, które jest wspólną inicjatywą radia RMF FM i władz stolicy Małopolski, już od 13 lat uhonorowywani są wybitni aktorzy, piosenkarze, twórcy kultury. Swoje gwiazdy mają m.in. Andrzej Wajda, Wojciech Pszoniak, Marek Grechuta, Krzysztof Krawczyk czy Céline Dion.

W jutrzejszej uroczystości wezmą udział m.in. żona aktora Anna Cieślak oraz prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Na miejscu będą też prezenterzy i reporterzy RMF FM, którzy poprowadzą wydarzenie, a relacji z niego przez cały dzień słuchać będzie można w programach stacji i w „Faktach RMF FM”.

W ramach maratonu z serialem „07 zgłoś się” w plenerowym kinie pod Wawelem wyemitowane zostaną tego dnia cztery odcinki serialu: „Zamknąć za sobą drzwi”, „Przerwany urlop”, „Brudna sprawa” i „Dlaczego pan zabił moją mamę?”.

Na słuchaczy RMF FM czekać też będzie grupa rekonstruktorska, która wprowadzi peerelowski klimat nawiązujący do czasów znanych z serialu „07 zgłoś się”. Jedną z atrakcji przygotowanych dla gości będzie milicyjny radiowóz. W konkursach można będzie wygrać koszulki z grafiką Bronisława Cieślaka.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 600 002 531        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY