"Piątek na Bonda" w RMF FM z okazji premiery "Nie czas umierać"

01/10/2021

Z okazji premiery najnowszego filmu o Jamesie Bondzie RMF FM przez cały dzień rozdawać będzie zaproszenia do kin w całej Polsce na seanse najnowszej produkcji o szpiegu 007 „Nie czas umierać”.

Agent 007 w RMF FM

1 października w RMF FM upłynie pod hasłem „Piątek na Bonda”. Prezenterzy radia poprowadzą programy w bondowskich strojach – na profilach stacji w mediach społecznościowych w smokingach i z muchami zobaczyć będzie można m.in. Jacka Tomkowicza i Mateusza Opyrchała, a w zjawiskowej sukni „Byle do piątku” poprowadzi Ola Filipek. Na antenie pojawią się najsłynniejsze przeboje z kolejnych filmów o Agencie Jej Królewskiej Mości w specjalnej, bondowskiej oprawie dźwiękowej.

W przedpołudniowym i popołudniowym programie wygrać będzie można zaproszenia na seanse „Nie czas umierać”i filmowe gadżety. Otrzymają je Dziewczyny Bonda RMF FM, czyli słuchaczki, które przebiorą się tego dnia w niezwykłe suknie i pochwalą się swoimi zdjęciami na profilach radia na Instagramie i Faceboooku.

Również 1 października RMF FM weźmie udział w Trzecim Ogólnopolskim Dniu Polskiej Muzyki. Podobnie jak w innych stacjach w kraju, m.in. w RMF MAXXX i RMF Classic, przez godzinę od 10 do 11 na antenie grane będą wyłącznie polskie utwory. Usłyszeć będzie można zarówno ostatnie hity jak i klasyczne przeboje. Dzień Polskiej Muzyki organizuje Fundacja Empower Poland. Jest to kampania społeczna promująca polską muzykę i zwiększająca świadomości Polaków na temat znaczenia muzyki dla rozwoju polskiej kultury i gospodarki.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 600 002 531        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY