Piotr Salak poprowadzi „Popołudnie Radia RMF24”

28/02/2023

Radio RMF24 wprowadza zmiany w ramówce. Do zespołu dołączył Piotr Salak, który poprowadzi pasmo popołudniowe. Poranki będą się rozpoczynać wcześniej, bo już o 6.00. Grono ich gospodarzy poszerzy się o Pawła Balinowskiego. Godziny emisji zmieni też program Tomasza Terlikowskiego.

Zmiany w Radiu RMF24

Prowadzone przez Piotra Salaka „Popołudnie Radia RMF24” będzie nadawane od 1 marca w dni powszednie od 12.30 do 16.30.

„W programie na bieżąco informować będziemy o najważniejszych wydarzeniach politycznych, społecznych, gospodarczych, sportowych czy kulturalnych, tak by każdy słuchacz znalazł coś dla siebie. Będzie też miejsce na komentarze ekspertów i specjalistów, którzy zanalizują i zinterpretują najświeższe doniesienia” – mówi Piotr Salak.

Piotr Salak karierę dziennikarską rozpoczynał w RMF FM, gdzie przez 10 lat był m.in. reporterem oraz współtwórcą i szefem redakcji sportowej. Później związany był z Canal+, TVN i TVN24. Od 2021 roku prowadzi czwartkowe wydanie „Popołudniowej rozmowy w RMF FM”.

Również od marca „Poranek Radia RMF24” zaczynać się będzie godzinę wcześniej – już o 6. Nadal prowadzić go będą Bogdan Zalewski, Tomasz Weryński i Michał Zieliński. Do grona gospodarzy dołączy Paweł Balinowski – warszawski dziennikarz RMF FM.

Od 10 do 12 na nowe „Przedpołudnie Radia RMF24” zaprosi Tomasz Terlikowski, który dotychczas prowadził pasmo popołudniowe.

Gospodarzami wieczornego pasma (16.30-21) są Krzysztof Urbaniak, Marcin Jędrych, Paulina Sawicka, Aleksandra Filipiek i Paweł Jawor.

Internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wystartowało w marcu 2021 roku i jest tworzone przez dziennikarzy i reporterów „Faktów RMF FM” oraz prezenterów rozgłośni. Na antenie przez cały dzień pojawiają się relacje reporterów, rozmowy z gośćmi, analizy ekspertów, reportaże, komentarze, sondy uliczne i przeglądy prasy. Stacji można słuchać na portalach www.rmfon.pl i www.rmf24.pl oraz  za pomocą aplikacji mobilnych RMF ON i RMF24.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY