Polski Dzień Radia. I Love Radio wsparło dzieci z wadami słuchu!

12/04/2021

W niedzielę 11 kwietnia na antenach 167 stacji radiowych wyemitowany został 4. Charytatywny Blok Reklamowy organizowany przez I Love Radio. W tym roku z okazji Polskiego Dnia Radia reklamodawcy przekazali 60 000 zł na rzecz fundacji pomagającej dzieciom z wadami słuchu.

I Love Radio

Co roku 11 kwietnia, z okazji Polskiego Dnia Radia, na antenach stacji realizowane były specjalne programy tematyczne poświęcone radiu oraz konkursy z nagrodami. Już po raz 4. kluczowym punktem obchodów była emisja Charytatywnego Bloku Reklamowego, z którego całkowity przychód zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie, które dzięki wsparciu I Love Radio z powodzeniem realizuje terapie, organizuje turnusy rehabilitacyjne i zajęcia integracyjne. Dodatkowo prowadzi grupy wsparcia dla rodziców dzieci z wadami słuchu.

Firmy, które wsparły tegoroczną akcję, wykupując spoty w Charytatywnym Bloku Reklamowym, to: Media Expert, Toyota i Media Markt.
"Bardzo cieszymy się, że mimo trudnego okresu jakim jest czas pandemii, reklamodawcy przychylnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie do wzięcia udziału w akcji. Dzięki temu po raz kolejny możemy wspomóc dzieci z wadami słuchu" – mówi Bartosz Kańtoch, project manager I Love Radio.

I Love Radio to wspólna akcja czterech nadawców radiowych: Grupy Eurozet, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF i Grupy ZPR Media SA, której celem jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego poprzez działania promocyjne, edukacyjne i badawcze. Główną platformą wiedzy jest strona internetowa www.iloveradio.pl.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY