Program Igora Herbuta w jesiennej ramówce RMF Classic

02/09/2020

Nowy, autorski program zatytułowany „Ścieżka filmowa Igora Herbuta” pojawiać się będzie w RMF Classic w każdy czwartek po 18:00 już od 10 września.

Jesień w RMF Classic

Popularny wokalista, kompozytor i autor tekstów jest wielkim fanem kina i muzyki filmowej i w swoim programie prezentować będzie najsłynniejsze filmowe tematy, które dobierze według subiektywnego klucza.

Do jesiennej ramówki RMF Classic wracają „Niedomówienia” Artura Andrusa – czyli niedzielne rozmowy znanego dziennikarza i satyryka z ludźmi świata kultury, sztuki i estrady.

Po wakacyjnej przerwie na antenie pojawi się także niedzielna „Lista Przebojów Muzyki Filmowej”.

Mocną stroną stacji pozostaną popołudniowe programy tematyczne poświęcone literaturze, kulturze i filmowi, ekologii, zdrowemu stylowi życia oraz podróżom.

Zespół RMF Classic przygotował także nowe propozycje konkursów w pasmach przedpołudniowych.

W porannym „Śniadaniu Mistrzów” słuchacze, szczególnie ci odwożący dzieci do szkoły, zmierzą się z „Classówką w RMF Classic” a ci, którzy jeszcze żyją wakacjami, będą mogli współtworzyć konkurs „Wspomnienie lata”. Zabawa będzie związana z najbardziej niezwykłymi miejscami w Polsce, które tego lata odkryli słuchacze.

Także jedno z wieczornych pasm muzycznych – poniedziałkowy program „Muzyka na dobry tydzień” współtworzony będzie przez słuchaczy.

Szczegóły jesiennej ramówki stacji na www.rmfclassic.pl.
Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY