Radio RMF24 wyróżnione w „Raporcie Audio 2024”

02/04/2024

W tegorocznym „Raporcie Audio” – cyklicznej publikacji branżowego miesięcznika „Media Marketing Polska” – wyróżnione zostało Radio RMF24. Redakcja magazynu doceniła rozgłośnię dostrzegając efekty inwestycji Grupy RMF w ofertę programową i promocję.

Wyróżnienie dla Radia RMF24

„Media Marketing Polska” przyznaje nagrody w cyklicznym raporcie – dotychczas był to „Raport Radio”, od tego roku – „Raport Audio”. W publikacji wyróżniane są stacje radiowe, rozgłośnie internetowe, platformy podcastowe, serwisy audiobookowe i serwisy streamingowe.

Radio RMF24 zostało wyróżnione w ten sposób przez „MMP” już po raz drugi – pierwszy raz taka nagroda trafiła do stacji w 2022 roku.

Internetowe Radio RMF24 wystartowało w marcu 2021 roku. Na antenie przez cały dzień pojawiają się serwisy informacyjne „Fakty”, relacje reporterów, rozmowy z gośćmi, analizy ekspertów, reportaże i komentarze. Stacji można słuchać na portalach www.rmfon.pl i www.rmf24.pl oraz  za pomocą aplikacji mobilnych RMF ON i RMF24.

„Media Marketing Polska” to jeden z największych polskich magazynów poświęconych reklamie, marketingowi, zagadnieniom public relations i rynkowi medialnemu. Stanowi obszerne źródło informacji na temat nowych produktów, systemów dystrybucji, innowacji marketingowych, działań promocyjnych oraz różnych technik sprzedaży. Informuje o agencjach reklamowych, klientach, dla których pracują, nowych kampaniach i przetargach. Ukazuje się od 1993 roku.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej A. Brzozowski       Dyrektor PR Grupy Bauer Media w Polsce

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@bauer.pl
D0 GÓRY