Radio RMF24 zmienia ramówkę, pasma na żywo w godz. 7-21

06/09/2021

Internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 zmienia ramówkę, wprowadza trzecie pasmo i wydłuża program na żywo od 7 do 21. Na antenie nadawany jest też nowy, wieczorny magazyn informacyjny podsumowujący dzień, a wkrótce pojawią się także audycje weekendowe.

Jesień w Radiu RMF24

Od 6 września internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 nadaje program na żywo już od 7 rano. Pierwsza godzina programu to głównie zapowiedzi wydarzeń rozpoczynającego się dnia i przeglądy prasy.

Nowym pasmem jest wieczorny program – trwający od 17:00 aż do 21:00. Prowadzą go wymiennie prezenterzy RMF FM: Marcin Jędrych, Krzysztof Urbaniak, Daniel Dyk i Paweł Jawor. Po godzinie 19-ej w tym programie pojawia się więcej rozmów i więcej specjalnych gości, a wywiady dotyczą szczególnie tematów kulturalnych, sportowych, rozrywkowych czy muzycznych.

Po 21-ej nadawany jest ponad 20-minutowy magazyn „Podsumowanie dnia”, znany do tej pory jako podcast dostępny na platformie RMFon.pl. Codziennie w programie znajduje się bilans wszystkich najważniejszych wydarzeń z kraju i z zagranicy mijającej doby: politycznych, ekonomicznych, kulturalnych.

W nocy nadawane są cogodzinne „Fakty” oraz powtórki najważniejszych relacji i rozmów z całego dnia.

Na antenę po wakacyjnej przerwie wracają „Poranna Rozmowa” (8:02) i „Popołudniowa Rozmowa” (18:02) oraz sobotni „Gość Krzysztofa Ziemca” (8:31) – wszystkie trzy wywiady emitowane są w Radiu RMF24 w pełnej wersji, czyli wraz z internetową dogrywką.

„Poranną Rozmowę” prowadzi – już od 5 lat – Robert Mazurek. Gospodarzami „Popołudniowej Rozmowy” jest w tym sezonie pięciu publicystów: Bianka Mikołajewska, wicenaczelna OKO.press, reporter RMF FM Paweł Balinowski, felietonista „Tygodnika Solidarność” Tomasz Terlikowski, dziennikarz sportowy Canal+ i TVN Piotr Salak i Marek Tejchman, wicenaczelny „Dziennika Gazety Prawnej”.

Wkrótce w Radiu RM24 pojawią się nowe pozycje weekendowe: podsumowania tygodnia i magazyny tematyczne.

Z kolei na platformie RMFon.pl uruchomiony został codzienny podcast „Jeszcze więcej informacji w Radiu RMF24”, w którym prowadzący wraz z ekspertami i reporterami RMF FM tłumaczą zawiłości polityki i ekonomii, rzeczowo komentują tematy dnia, pomagają zrozumieć, co dzieje się w Polsce i na świecie.

Internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wystartowało w marcu br. i jest tworzone przez dziennikarzy i reporterów „Faktów RMF FM” oraz prezenterów rozgłośni. Na antenie przez cały dzień pojawiają się relacje reporterów, rozmowy z gośćmi, analizy ekspertów, reportaże, komentarze, sondy uliczne i przeglądy prasy. Stacji można słuchać na portalu www.rmfon.pl i za pomocą aplikacji mobilnej RMF ON.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 600 002 531        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY