RMF Classic

Ponadregionalne radio RMF Classic obecne jest w 21 miastach kraju. W programie o charakterze muzycznym dominuje starannie dobrany repertuar filmowy i klasyczny. Grupę docelową rozgłośni stanowią osoby w wieku 30-54 lat, właściciele firm, kadra zarządzająca, specjaliści oraz osoby wykonujące wolne zawody.

RMF Classic - najpiękniejsza muzyka filmowa

W ciągu przeciętnego dnia ponad 600 tysięcy słuchaczy włącza RMF Classic. Stacja oferuje doskonale dobraną muzykę, sporą dawkę kultury oraz informacji z dziedzin pozostających w kręgu zainteresowania grupy docelowej – mody, designu, sztuki. Grono słuchaczy RMF Classic stanowią niezwykle wartościowi odbiorcy.

Znakomita większość posiada wyższe wykształcenie, pracuje na wysokich i odpowiedzialnych stanowiskach, charakteryzuje się ponadprzeciętnymi dochodami i wysoko ocenia swój status materialny. To ponadprzeciętny komercyjny potencjał rozgłośni.

Kampania reklamowa w RMF Classic to skuteczne dotarcie do tych prestiżowych odbiorców. Stacja oferuje ponadto ciekawe rozwiązania niestandardowe, w tym sponsoring programów, mecenat, konkursy oraz akcje plenerowe.

Doradcy handlowi Grupy RMF służą swoim Klientom profesjonalnym wsparciem w zakresie przygotowania oferty, planowania kampanii reklamowych oraz akcji niestandardowych i ich realizacji. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, w tym oprogramowanie analityczne i planerskie /BreakTime/, Grupa RMF gwarantuje najwyższą jakość obsługi.

 

RMF CLASSICEKSKLUZYWNOŚĆ W ETERZE

Rozgłośnię charakteryzuje doskonale dobrana muzyka, spora dawka kultury oraz informacji z dziedzin pozostających w kręgu zainteresowania grupy docelowej – mody, designu, nowych technologii, zdrowia i urody oraz sztuki. W programie nie brakuje także publicystyki i konkursów. Dzięki połączeniu atrakcyjnej oferty programowej i ambitnego charakteru rozgłośni, RMF Classic cieszy się niezmiennie wyjątkowym audytorium.

RMF CLASSIC INSTYTUCJA KULTURY

RMF Classic na stałe współpracuje z wieloma ważnymi dla kultury instytucjami – operami, filharmoniami, kinami, teatrami, muzeami i wydawnictwami. Stacja jest także partnerem i organizatorem wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, w tym Festiwalu Muzyki Filmowej czy nagród MocArty. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody, m.in. Media Trendy 2006, Niptel 2009. W 2011 roku miesięcznik "Media i Marketing Polska" uchonorował RMF Classic tytułem Stacji Radiowej Roku.

RMF CLASSIC PONADREGIONALNY ZASIĘG

RMF Classic prezentuje swoim słuchaczom program unikatowy w skali rynku radiowego w Polsce. Od początku swojego istnienia, stacja rozwija się bardzo dynamicznie, uzupełniając zasięg techniczny o kolejne miasta. Obecnie odbieralna jest w 21 miastach w całej Polsce.

Zobacz także

SŁUCHALNOŚĆ

wyniki słuchalności rozgłośni Grupy RMF i oferowanych przez nią pakietów handlowych

CENNIKI

aktualne cenniki oraz ogólne warunki umów stacji radiowych i pakietów handlowych

STREAMY

posłuchaj rozgłośni Grupy RMF na platformie internetowej RMFon.pl

D0 GÓRY