RMF Classic+ i Legimi ponownie łączą siły

07/06/2022

RMF Classic+ przygotowało kolejną akcję promocyjną dla swoich subskrybentów. Każdy użytkownik (nowy i obecny) otrzyma bezpłatnie 30-dniowy dostęp do platformy Legimi – największego w Polsce serwisu udostępniającego ebooki, audiobooki i synchrobooki w abonamencie.

RMF Classic+ i Legimi

Każda osoba, która do 31 lipca 2022 roku wykupi subskrypcję RMF Classic+, otrzyma bezpłatnie miesięczny dostęp do serwisu Legimi o wartości 44,90 zł. W ofercie serwisu znajduje się obecnie blisko 140 tys. ebooków, audiobooków i synchrobooków. Oferta obejmuje także obecnych użytkowników RMF Classic+.

To już druga wspólna akcja obu platform. Wcześniej użytkownicy RMF Classic+ mogli bezpłatnie odbierać w Legimi jedną z kilkunastu książek rekomendowanych przez zespół stacji.

RMF Classic+ to unikatowa platforma radiowa łącząca ofertę stacji RMF Classic z dodatkowymi korzyściami dla subskrybentów.

Użytkownicy otrzymują jeszcze więcej najpiękniejszej muzyki filmowej i klasycznej zamiast reklam, dostęp do podcastów premium, a także możliwość wyboru jednej z czterech równolegle nadawanych audycji, które są prowadzone przez dziennikarzy Grupy RMF (premiery programów w dni powszednie od 13 do 16, powtórki o 20).

To jedyna tego typu oferta w Polsce, w której słuchacze sami wybierają audycje dostosowane do ich upodobań i nastroju – do wyboru: programy tylko z muzyką klasyczną, muzyką filmową, piosenkami filmowymi, balladami lub główny stream RMF Classic bez bloków reklamowych. Dodatkowo użytkownicy platformy zyskują możliwość zdobywania atrakcyjnych nagród w Plusomacie – to m.in. bilety na najlepsze w Polsce wydarzenia kulturalne takie jak koncert Harry’ego Stylesa, Coldplay, 2Cellos, a także wejściówki na spektakle teatralne i seanse w kinach w całej Polsce.

 

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY