RMF FM

Ogólnopolskie radio RMF FM to najchętniej słuchana stacja radiowa w Polsce. Rozgłośnia adresuje swój program do osób w wieku 25-39 lat, oferując najlepszą muzykę w formacie AC (Adult Contemporary) oraz najistotniejsze Fakty.

RMF FM - lider nieprzerwanie od 2001 roku

Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF FM pozwala na najbardziej efektywne dotarcie do osób z grupy celowej w porównaniu z kampaniami zaplanowanymi w innych ogólnopolskich stacjach bądź sieciach radiowych.
Do dyspozycji Klientów pozostaje profesjonalny zespół Grupy RMF, który doradzi i zaplanuje kampanie reklamowe w radiu, wykorzystując wszelkie dostępne narzędzia, w tym oprogramowanie planerskie BreakTime.
Zespół doradców pomoże przygotować mix mediów tak, aby zainwestowane budżety reklamowe przyniosły wymierne efekty. Alokowanie budżetu na kampanię w radiu RMF FM gwarantuje osiągnięcie najwyższych parametrów mediowych.

Stacja oferuje również atrakcyjne akcje niestandardowe, w tym sponsoring programów, organizację konkursów z cennymi nagrodami czy akcji plenerowych.

W ramach świadczeń sponsorskich dla Klientów oferujemy m.in.:

  • wskazania sponsora dołączone do spotów promujących audycję (emisja w blokach reklamowych),
  • wskazania sponsora emitowane poza blokiem reklamowym przed i po programie,
  • logo wraz z linkiem do strony internetowej Sponsora zamieszczone w serwisie www.rmf.fm lub na podstronie programu,
  • zdjęcie promowanych produktów Sponsora, w przypadku organizowania konkursów.

 

SILNA MARKASILNA MARKA

RMF FM to dla milionów Polaków symbol rozgłośni, która wprowadziła na polski rynek najnowszą technologię oraz światowe rozwiązania w dziedzinie mediów. To najsilniejsza marka radiowa i druga wśród marek medialnych w Polsce (ranking najcenniejszych polskich marek „Polska Marka” Rzeczpospolitej).

DZIENNIKARZE RMF FM PROFESJONALNI DZIENNIKARZE

Radio zatrudnia kilkudziesięciu dziennikarzy i reporterów, posiada również korespondentów w najważniejszych stolicach świata. Siedziba RMF FM na Kopcu Kościuszki w Krakowie dysponuje najnowocześniejszym newsroomem w kraju. Codzienną pracę dziennikarzy wspiera najbardziej zaawansowana technologia produkcji i emisji przekazu radiowego.

WIELKIE EVENTY NIE TYLKO RADIO

Radio RMF jest wyjątkowo aktywne nie tylko w branży radiowej, ale także w całym sektorze rozrywki. Stacja jest organizatorem wyjątkowych wydarzeń promocyjnych i akcji specjalnych w kraju, obejmuje patronatem medialnym ważne wydarzenia muzyczne, kulturalne i sportowe oraz jako sponsor wspiera wartościowe inicjatywy.

Zobacz także

SŁUCHALNOŚĆ

wyniki słuchalności rozgłośni Grupy RMF i oferowanych przez nią pakietów handlowych

CENNIKI

aktualne cenniki oraz ogólne warunki umów stacji radiowych i pakietów handlowych

STREAMY

posłuchaj rozgłośni Grupy RMF na platformie internetowej RMFon.pl

D0 GÓRY