RMF FM oddaje swoje social media kobietom

04/03/2021

Specjalnie na Dzień Kobiet RMF FM przygotował specjalne programy. Świętowanie zaczniemy już w niedzielę specjalnym programem z udziałem Marka Piekarczyka, 8 marca natomiast nadamy specjalny akustyczny koncert a profile w social mediach oddamy do dyspozycji paniom.

Dzień Kobiet z RMF FM

7 marca, w przeddzień Dnia Kobiet, miedzy 16:00 a 18:00 na antenie radia RMF FM w programie „Piekarczyk i kobiety” Aleksandra Filipek, gospodyni programu oraz gościnnie dziennikarki „Faktów” Karolina Michalik i Kasia Staszko będą wypytywać Marka Piekarczyka o kobiety. Wokalista o kobietach opowiadał już na antenie radia, ale tym razem pod naporem dziennikarek opowie więcej, a może zweryfikuje to co mówił wcześniej.

8 marca o 20.00 odbędzie się „Koncert zamiast goździka od RMF FM”. Krzysztof Zalewski, Mrozu i Arek Kłusowski będą śpiewać specjalnie dla słuchaczek RMF FM.

Dodatkowo 8 marca RMF FM oddaje swoje social media Słuchaczkom! Radio zachęca je do wysyłania zdjęć, filmów z nimi w rolach głównych, do pokazania się takimi jakimi się są, jakie mają marzenia, co chcą przekazać światu. Tego dnia to Słuchaczki będą gwiazdami radiowego Facebooka i Instagrama!

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY