RMF FM otwiera sezon świąteczny z Shakin’ Stevensem

25/11/2021

Już w najbliższą sobotę RMF FM zaprasza słuchaczy na wspólne odpalenie światełek na choince na krakowskim Rynku i świąteczny koncert Antka Smykiewicza. W poniedziałek wystartuje loteria „Świetny Mikołaj w RMF FM ”, a sezon na Święta rozpocznie sam Shakin’ Stevens.

Sezon na Święta w RMF FM

PW sobotę (27 listopada) na krakowskim Rynku Głównym o godz. 17:30 lampki na choince wraz z RMF FM zapali Antek Smykiewicz, wokalista, kompozytor i autor tekstów, jeden z najciekawszych, funkcjonujących obecnie na naszej rodzimej scenie głosów młodego pokolenia. Po uroczystym odpaleniu iluminacji świątecznej artysta da też tam mini-koncert. Wcześniej, bo już po godz. 12 pojawi się w radiowym studiu z gitarą i zagra akustycznie cover jednego z bożonarodzeniowych przebojów.

W poniedziałek (29 listopada) o 9:15 sezon na Święta w RMF FM rozpocznie Shakin’ Stevens. Od tego momentu stacja zacznie grać największe gwiazdkowe hity i zimowe przeboje, które uwielbiają słuchacze. Tego dnia rozpocznie się też kolejna edycja konkursu „Świetny Mikołaj”, w którym codziennie aż do Wigilii do wygrania będą cenne prezenty, m.in. sprzęt RTV i AGD. 

Od 6 grudnia na antenie pojawią się kolejne świąteczne akcje, m.in. wspólne ze słuchaczami śpiewanie hity zespołu Wham! „Last Christmas”. W każdy piątek świąteczny weekend w RMF FM otwierać będzie wyjątkowa „Orkiestra na Dużym Rowerze” – niezwykły zespół, który zagra hity w nietypowych aranżacjach. Stacja będzie też godzić pokłóconych znajomych, przyjaciół, członków rodzin w akcji „Na Święta chcę… Cię przeprosić”.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY