RMF FM poszukuje komików-amatorów w nowym cyklu „Rozbaw mnie, jeśli potrafisz”

30/08/2021

W jesiennej ramówce RMF FM poszukiwać będzie komików-amatorów. Codziennie w nowym programie „Rozbaw mnie, jeśli potrafisz” kilku śmiałków próbować będzie rozśmieszyć słuchaczy, a raz w miesiącu wyłoniony zostanie zwycięzca.

Jesień w RMF FM

Autorzy najśmieszniejszych żartów przesłanych do stacji, zostaną zaproszeni do spróbowania swoich sił w roli komików na antenie RMF FM. W dni powszednie pomiędzy 18:20 a 19:00 w programie „Rozbaw mnie, jeśli potrafisz”, kilka osób będzie miało szansę zaprezentować dowcipy słuchaczom. Raz w miesiącu w głosowaniu internetowym wybranie zostanie jeden zwycięzca. Oprócz słuchaczy w nowej audycji swoje ulubione żarty opowiadać będą też goście specjalni: aktorzy, piosenkarze, a nawet sportowcy.

W jesiennej ramówce RMF FM pojawi się też nowa odsłona „Popołudniowej Rozmowy” (18:02), którą w tym sezonie poprowadzi pięciu publicystów: w poniedziałki Bianka Mikołajewska, wicenaczelna OKO.press, we wtorki reporter RMF FM Paweł Balinowski, w środy felietonista „Tygodnika Solidarność” Tomasz Terlikowski, w czwartki dziennikarz sportowy Canal+ i TVN Piotr Salak, a w piątki Marek Tejchman, wicenaczelny „Dziennika Gazety Prawnej”.

Po wakacyjnej przerwie wraca też „Poranna Rozmowa w RMF FM” (8:02), którą już od 5 lat prowadzi Robert Mazurek. Codziennie przepytywać będzie polityków i ekspertów, komentując najważniejsze bieżące wydarzenia.

Oprócz tego na antenę wracają dobrze znane słuchaczom programy: „Wstawaj, szkoda dnia”, w którym słuchaczy budzić będą Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Jacek Tomkowicz i Mariusz Kałamaga, „Byle do piątku” z cyklem „Love story”, „Lepsza połowa dnia” z „Gorącą sekretarką” i „POPlista” Darka Maciborka, której jubileuszowe wydanie numer 5000. zostanie nadane już 3 listopada.

Będą też wielkie emocje związane z pieniędzmi. W loterii „Jesienna Kumulacja w RMF FM”, którą poprowadzi Maciek Dowbor, słuchaczy na pewno zaskoczy wysokość nagród możliwych do zdobycia w codziennych finałach.

W weekendy nie zabraknie ulubionych cykli słuchaczy: „Janusz i Grażynka”, „Historia dla dorosłych”, „Misja specjalna”, „Sceny zbrodni” i „Dorwać Bestię”.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 600 002 531        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY