RMF FM promuje lokalne firmy w akcji "Przebojowa Firma"

21/05/2020

Najchętniej słuchane radio w Polsce po raz kolejny zaprasza słuchaczy do współtworzenia swojego programu. Tym razem, w ramach akcji „Przebojowa firma – podaj dalej!”, RMF FM chce wspomóc małe, rodzinne firmy działające na lokalnych rynkach i wyrusza w teren na poszukiwanie takich, które zdobyły sympatię mieszkańców miast i miasteczek, a sukces i uznanie zdobyły, nie dzięki wielkim budżetom promocyjnym, a sąsiedzkiej poczcie pantoflowej.

"Przebojowe firmy" w RMF FM

Przy pomocy reporterskich sond, prowadzonych wśród słuchaczy przypadkowo spotkanych na ulicach, zebrane zostaną rekomendacje klientów dla sklepów i zakładów usługowych działających w lokalnych społecznościach.  W akcje będą mogli włączyć się również internauci, którzy przy pomocy strony www będą zachęcać reportera do przyjazdu w określone miejsce. Akcja rusza w poniedziałek, 25 maja po 9-tej rano i będzie relacjonowana trzy razy w tygodniu.

Reporter RMF FM odwiedzi rekomendowane firmy, wręczy okolicznościowy Certyfikat i znak akcji z hasłem: "FIRMA POLECANA PRZEZ SŁUCHACZY RMF FM!". Lokalni przedsiębiorcy, którzy zostaną wyróżnieni przez słuchaczy RMF FM, otrzymają promocję na antenie i w mediach społecznościowych RMF FM. Zwycięskie firmy będą upoważnione do używania tytułu "FIRMA POLECANA PRZEZ SŁUCHACZY RMF FM!" na swoich stronach internetowych i innych nośnikach, np. ulotkach czy kartach menu.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY