RMF FM robi „Włam na Garaż Perfectu” – już 1 kwietnia!

27/03/2019

Perfect, Patrycja Markowska, legendarne miejsce prób muzyków i bilety na koncert zespołu – to wszystko w RMF FM w niecodziennej, interaktywnej zabawie „Włam na Garaż Perfectu” już 1 kwietnia przez cały dzień na profilu facebookowym stacji i na antenie.

Perfect w RMF FM

Garaż Perfectu to kultowe miejsce prób i ćwiczeń muzyków legendarnego zespołu, pełne osobistych pamiątek, niesamowitych historii, a dzięki RMF FM – także biletów na koncert grupy 13 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie! Będzie je można wygrać w trakcie relacji live na Facebooku – wystarczy dobrze się przyjrzeć i poszukać miejsc, w których mogą być ukryte, w czym pomogą prowadzący akcję Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał.

W trakcie transmisji facebookowych słuchacze będą też mogli zdecydować o stroju Patrycji Markowskiej, w którym wystąpi podczas wieczornego koncertu, zadać muzykom pikantne pytania czy zobaczyć zespół w zupełnie niecodziennych sytuacjach.

Wieczorem, po godzinie 20-ej, w wielkim finale całodziennej akcji, Perfect wraz z Patrycją Markowską wystąpią na specjalnym mini-koncercie, który transmitowany będzie prosto z garażu zarówno na Facebooku jak i na antenie RMF FM.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY