RMF FM wprowadza 9 nowych programów, nowe pasmo muzyczne i zmienia główny głos stacji

03/09/2012

W jesiennej ramówce radio RMF FM wprowadza 9 nowych pozycji programowych. Sobotnio-niedzielne pasmo przed- i popołudniowe zajmie teraz Przepis na weekend Kamila Balei, a o 15 zadebiutuje nowe pasmo Marcina Jędrycha i Tomasz Brhela.

Od jesieni zmienia się także brand voice (głos flagowy) stacji: całą oprawę anteny(np.  jingle czy promosy RMF FM) czytać będzie Przemysław Nkiel, który zastępuje Daniela Pachelskiego.

W porannym paśmie Wstawaj Szkoda Dnia (6:00- 9:00, Przemysław Skowron, Witold Lazar, Marcin Ziobro i Tomasz Olbratowski) pojawią się cztery nowe programy:
- Wiadomości z przyszłości, z których dowiemy się, co dzieje się w roku 2035,
- To ja byłam Ewą -  czyli  odkrycie kobiecej genezy największych wynalazków,
- Iwona - Przepisy na życie - autorka Iwona Bołdak udzieli odpowiedzi na najbardziej oczywiste i/lub nieprawdopodobne pytania
- Biurkiem i węglem - parodia popularnych telewizyjnych doku-soap: opowieści „dokumentalne” o przeróżnych dramatycznych problemach, które mogą zdarzyć się w pracy.
Po wakacjach powracają felietony Tomasza Olbratowskiego.

Pasmo Byle do piątku (9:00-13:30 Krzysztof Urbaniak i 13:30-18:00 Daniel Dyk)  to  między innymi jesienna odsłona konkursu Wielka Kumulacja.

Poplista (poniedziałek- piątek od 18:00 do 21:00) - lista przebojów prowadzona przez Darka Maciborka to w tym sezonie, oprócz aktualnego zestawienia gorących hitów, także wielki plebiscyt Poplista na koniec świata.
Słuchacze i internauci przez dwa tygodnie  będą  proponować największe wydarzenia muzyczne wszechczasów (hity, wykonawców, koncerty, płyty) , z których następnie, po 10-tygodniowym głosowaniu, wybrani zostaną ulubieńcy sluchaczy.

Pasmo wieczorne Dobry wieczór w radiu RMF FM (21:00 do 01:00) poprowadzą na zmianę Kamil Baleja, Slawomir Kowalewski i Marcin Jędrych, a nocne (Dobra nocka, od 1:00) Slawomir Kowalewski i Tomasz Brhel.

Weekendowe poranki (Wolno wstać, sobota-niedziela od 6:00 do 10:00)  prowadzić będzie Sławomir Kowalewski z udziałem Barbary Zielińskiej. Na antenę powracają ulubione programy rodziców czyli Pogotowie Rodzicielskie i Radiowy Plac Zabaw.

Sobotnio-niedzielny Przepis na Weekend (od 10:00 do 15:00) przedstawi Kamil Baleja. W paśmie debiutują Spotkania z gwiazdami, Weekendowy test czyli konkurs dla całej rodziny, Cyfrowy słownik pojęć internetowych i Szołbiznesowa pralnia, czyli najśmieszniejsze i najdziwniejsze informacje ze świata celebrytów. Tak,  jak poprzednio program ten będzie miał swoją wersję internetową na stronie rmf.fm.

W weekendowe popołudnie i wieczór debiutuje nowe pasmo Wszystko gra! Marcina Jędrycha (15:00 -19:00) i Tomasz Brhela (19:00-0:00). Wszystko gra! to nowatorska, multimedialna zabawa muzyką ze słuchaczami i użytkownikami portalu rmfon.pl. W paśmie tym nie zabraknie także utworów z dedykacją czyli Waszej Muzyki.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY