RMF FM wysyła siedmioosobową ekipę na Euro 2024

10/06/2024

Do obsługi tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożne RMF FM wysyła do Niemiec wóz transmisyjny oraz siedmioosobową ekipę: pięciu dziennikarzy i dwóch producentów-realizatorów.

EURO 2024

Euro 2024 obsługiwać będą dziennikarze z redakcji sportowej Patryk Serwański i Wojciech Marczyk, a także reporterzy „Faktów RMF FM” Kacper Wróblewski i Beniamin Piłat, którzy codziennie będą przemieszczać się przez miasto razem z kibicami i relacjonować poszczególne etapy godzina po godzinie, opowiadać niezwykłe historie związane z imprezą i rozmawiać z zaproszonymi gośćmi.

16 czerwca, w dniu pierwszego meczu polskiej reprezentacji, Tomasz Staniszewski poprowadzi specjalne wydania „Faktów RMF FM” z Hamburga, a dzień później – z Hanoweru.

Za obsługę wozu transmisyjnego, który stacja wysyła do Niemiec, odpowiadać będą producenci-realizatorzy Michał Dukaczewski i Jakub Rutka.

Relacji wysłanników RMF FM słuchać będzie można codziennie na antenie stacji, w „Faktach” oraz w „Mistrzowskich Faktach Sportowych”, które pojawiać się będą aż sześć razy dziennie. Tematyka związana z Euro gościć będzie też na antenie internetowego Radia RMF24, a wszystkie wyniki i relacje na bieżąco można będzie znaleźć w portalu RMF24.pl.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej A. Brzozowski       Dyrektor PR Grupy Bauer Media w Polsce

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@bauer.pl
D0 GÓRY