„RMF Love” nowością jesiennej ramówki RMF FM

01/09/2023

W jesiennej ramówce RMF FM pojawi się nowe pasmo „RMF Love”, a we wrześniu „POPlista” będzie nadawana w specjalnej, nietypowej wersji. Na antenę powraca z kolejną edycją uwielbiana przez słuchaczy loteria „Twój Szczęśliwy PESEL”.

Jesień w RMF FM

Poranny program „Wstawaj, szkoda dnia” w nowym, większym składzie poprowadzą Przemysław Skowron, Mariusz Kałamaga i Jacek Tomkowicz, do których o 7.40 dołączy Tomasz Olbratowski ze swoimi kultowymi felietonami. 4 września, z okazji pierwszego dnia szkoły, RMF FM zaprosi na specjalne wydanie audycji z „Wielką Ogólnopolską Pobudką” – o 7.20 z głośników usłyszymy hit „To już jest koniec” Elektrycznych Gitar, a na słuchaczy czekać będą do wygrania szkolne wyprawki. Nagradzane zostaną najzabawniejsze zdjęcia z nietypowych pobudek urządzonych tego dnia przez rodziców swoim dzieciom.

We „Wstawaj, szkoda dnia” od 4 września również nowa edycja loterii „Twój Szczęśliwy PESEL” – codziennie po godz. 8 losowany będzie jeden PESEL, a jego szczęśliwy właściciel – jeśli się zgłosi do radia – otrzyma 15 tys. zł. Dodatkowo w niedziele odbywać się będą dodatkowe losowania nagród pocieszenia, w tym także pieniężnych. Loterię promuje kampania reklamowa w telewizji, internecie i prasie, której głównym bohaterem jest Mariusz Kałamaga.

Do grona prowadzących „Byle do piątku” (9-14) – Daniela Dyka i Pawła Jawora – dołącza Paulina Sawicka, a popołudniu na „Lepszą połowę dnia” (14-19) zaprosi nowy duet: Ola Filipek i Mateusz Opyrchał. Po wakacyjnej przerwie wraca Maciej Dowbor z wielkimi pieniędzmi w „Szczęśliwej Loterii”.

Przez pierwsze trzy tygodnie września specjalne wydania „POPlisty” w zastępstwie Darka Maciborka poprowadzi ekipa programu „Projekt XD”. Paweł Jawor i Maciek Rybak w „POPliście XD” (19-24) zagwarantują zwariowane spotkania z gwiazdami, szalonymi słuchaczami i tiktokerami.

Wśród weekendowych programów pojawi się nowe pasmo sobotnie – „RMF Love” (17-20). Paulina Sawicka zapewni romantyczny, a czasem wzruszający i zabawny nastrój, spróbuje pogodzić skłóconych słuchaczy, poszuka zaginionych „drugich połówek” i wyciągnie od gwiazd miłosne historie.

Na antenę powracają też niedzielne „Sceny zbrodni” (20-23), w których Daniel Dyk i Kamil Barnowski przedstawią kolejne głośne i spektakularne historie kryminalne z całego świata.

Po 23-ej natomiast RMF FM zaprasza na swoje najciekawsze podcasty oryginalne: „Bajki dla Dorosłych” i „Radiowcy bez cenzury” (poniedziałki), „Misja Specjalna” (wtorki), „Janusz i Grażynka” (środy) i „Dorwać Bestię” (niedziele).

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY