RMF MAXX z akcją treningową „Fit na MAXXa”

11/01/2023

Radio RMF MAXX w Nowym Roku rozpoczęło akcję promującą zdrowy tryb życia oraz zbilansowane treningi „Fit na MAXXa”. Ambasadorką została jedna z najpopularniejszych trenerek i blogerek – Anna Dziedzic, która poprowadzi dla słuchaczy trening na żywo.

FitAnka w RMF MAXX

W ramach akcji na stronie rmfmaxx.pl znajduje się cykl filmów z ćwiczeniami instruktażowymi prowadzonymi przez Annę Dziedzic – trenerkę, blogerkę, pasjonatkę aktywnego i zdrowego stylu życia, założycielkę Platformy FitAnka.pl.

Poprowadzi ona 16 stycznia specjalnie dla słuchaczy RMF MAXX wyjątkowy trening, w którym każdy będzie mógł wziąć udział za darmo za pośrednictwem mediów społecznościowych stacji.

A 25 stycznia odbędzie się live z Anną Dziedzic, podczas którego odpowie ona na wszystkie pytania i doradzi jak skutecznie i zdrowo ćwiczyć.

„Fit na MAXXa” to też konkurs, w którym RMF MAXX rozdaje treningowe sterter packi czyli matę, hantle, frotkę, taśmy do ćwiczeń i bluzę. By wziąć w nim udział wystarczy wejść na stronę rmfmaxx.pl/fit-na-maxxa, gdzie znajdują się też specjalne stacje radiowe z energetyczną, dynamiczną muzyką, idealną do treningów: RMF MAXX, RMF Fitness, RMF Dance czy RMF 4 Dance & RnB.
 
Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY