RMF MAXX z nowościami w wiosennej ramówce

02/04/2024

Od 2 kwietnia radio RMF MAXX modyfikuje swoją ramówkę. Pojawią się dwa nowe programy: „Kanał nadawczy” i „Próba mikrofonu”, do zespołu dołącza też popularny tiktoker DJ Zimny Gulasz znany też jako Jano.

Wiosna w RMF MAXX

„Kanał nadawczy” to nowy, codzienny program popołudniowy RMF MAXX (dni powszednie 17-20) zintegrowany z social mediami i z dużym udziałem słuchaczy. W tym paśmie pojawiać się będą premiery muzyczne, nowości i propozycje do listy „HOP BĘC”. Każdego tygodnia program poprowadzi inny duet prowadzących. W kwietniu z Michałem Siwkiem gospodarzami będą Justyna Borycka, Filip Kliber i Natalia Kawałek.

„HOP BĘC EXXTRA” Przemka Grabowskiego rozpoczynać się będzie o 20-ej od godzinnej, codziennej wersji notowania listy „HOP BĘC”. Pełne zestawienie 30-stu najpopularniejszych hitów wybieranych przez słuchaczy jak zawsze w każdą sobotę od 17 do 20.

W niedziele program „MAXXreels!” (19-22) z hitami znanymi z filmików na TikToku czy instagramowych rolek poprowadzi z Filipem Kliberem popularny tiktoker Jano, czyli DJ Zimny Gulasz, który dołącza do zespołu RMF MAXX.

Od kwietnia w RMF MAXX w każdą niedzielę można też słuchać nowego programu „Próba mikrofonu” Kariny Nicińskiej (22-24), który jest rozszerzeniem jej autorskiego podcastu o tym samym tytule dostępnego m.in. na stronie rmfmaxx.pl i na platformie RMFon.pl. W audycji pojawią się fragmenty wywiadów z artystami i artystkami polskiej sceny muzycznej o ich pracy, karierze, koncertach, najnowszych albumach, ale też o życiu prywatnym oraz nagrania debiutantów.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej A. Brzozowski       Dyrektor PR Grupy Bauer Media w Polsce

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@bauer.pl
D0 GÓRY