RMF24.pl na podium w rankingu portali informacyjnych

11/07/2023

W czerwcu portal informacyjny RMF24.pl odnotował swój rekord oglądalności i zajął 3. pozycję w kategorii tematycznej „Informacje i publicystyka – ogólne”.

Rekord RMF24.pl

W ubiegłym miesiącu portal RMF24.pl odwiedziło aż 7,6 mln użytkowników, co przełożyło się na zasięg na poziomie 23% - wynika z najnowszych danych Mediapanelu. Dzięki temu RMF24.pl znalazło się na 3. miejscu w rankingu najpopularniejszych portali informacyjnych i publicystycznych, ustępując jedynie największym portalom horyzontalnym – WP.pl i Onet.pl, a wyprzedzając m.in. o2.pl, TVN24.pl i radiozet.pl.


„Cieszę się, że marka RMF jest synonimem rzetelnych, pewnych i jakościowych newsów nie tylko w radiu, ale też w internecie. Dziękuję internautom za ich zaufanie i przywiązanie do naszego portalu i gratuluję całemu zespołowi portalu RMF24.pl oraz dziennikarzom »Faktów RMF FM« i internetowego Radia RMF24, bo to ich wspólna praca pozwoliła osiągnąć nam tak wysoką pozycję” – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.

Wśród najpopularniejszych newsów w czerwcu na portalu RMF24.pl były informacje o utonięciu matki i dziecka w Bałtyku, o ostrzelaniu polskich pograniczników ze strony Białorusi, o zabójstwie Polki na wyspie Kos, a także najnowsze doniesienia z wojny w Ukrainie oraz wiadomości polityczne, m.in. o poparciu dla partii politycznych wg najnowszego sondażu.

RMF FM od lat jest uznawane za źródło rzetelnej informacji. Wygrywa m.in. w corocznym rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków prowadzonym przez Reuters Institute for Journalism, jest też najbardziej opiniotwórczym medium w naszym kraju w zestawieniach Instytutu Monitorowania Mediów.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej A. Brzozowski       Dyrektor PR Grupy Bauer Media w Polsce

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@bauer.pl
D0 GÓRY