Roch Kowalski i Amelia Panuszko dołączają do zespołu RMF FM

01/07/2021

Od 1 lipca nowym reporterem RMF FM jest Roch Kowalski. Do zespołu rozgłośni dołącza także Amelia Panuszko, która została wydawczynią programów publicystycznych.

Nowi dziennikarze RMF FM

Roch Kowalski dołączył do warszawskiej redakcji „Faktów RMF FM” i zajmuje się przede wszystkim szeroko rozumianą tematyką polityczną, będzie m.in. przygotowywał relacje z Sejmu i Senatu.

„Cieszę się, że dołącza do nas dziennikarz z tak dużym doświadczeniem radiowym. Roch od lat obserwuje i analizuje polską scenę polityczną, zna jej niuanse i szczegóły. Teraz w jasny i klarowny sposób będzie ją relacjonował słuchaczom RMF FM” – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.

Roch Kowalski przechodzi do RMF FM z Radia TOK FM, z którym związany był od 2013 roku jako reporter sejmowy oraz prowadzący audycje polityczne. W swojej dotychczasowej pracy dziennikarskiej relacjonował kampanie wyborcze, prace parlamentu, prowadził przedwyborcze debaty oraz tworzył podcasty związane z krajową polityką.

Nową wydawczynią programów publicystycznych (m.in. „Porannej” i „Popołudniowej Rozmowy w RMF FM”, a w wakacje – „Rozmowy w samo południe”) została od 1 lipca Amelia Panuszko. Ostatnio pracowała w firmie producenckiej DeLord jako producentka i dokumentalistka, wcześniej była edytorką w Polsat News oraz dziennikarką „Newsweeka”, „Wprost”, „Polski The Times” i „Rzeczpospolitej”.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 600 002 531        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY