Rusza Plusomat RMF Classic+ z kolejnymi korzyściami dla subskrybentów

12/05/2022

Bilety na wydarzenia kulturalne, książki i kody zniżkowe - między innymi takie bonusy będą mogli zdobyć subskrybenci RMF Classic+ dzięki uruchomionemu Plusomatowi. W pierwszych rozdaniach do zdobycia bilety m.in. na koncert 2Cellos w Łodzi oraz na Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Już wkrótce do zdobycia będą zaproszenia na koncerty Coldplay, Guns N’ Roses oraz Harry’ego Stylesa.

Plusomat RMF Classic+

Plusomat to część platformy RMF Classic+ z bonusami dla subskrybentów. W nadchodzących miesiącach miłośnicy najpiękniejszej muzyki filmowej, którzy aktywnie korzystają z nowej oferty stacji RMF Classic, będą mogli zawalczyć o wartościowe nagrody. Właśnie ogłoszono pierwsze rozdania, a wśród nich znalazły się zaproszenia na wydarzenia kulturalne, które odbędą się w całej Polsce jeszcze w maju i czerwcu.

„Plusomat jest ofertą przeznaczoną dla wszystkich słuchaczy, którzy mają aktywny dostęp do naszej platformy. Warto jednak zaznaczyć, że więcej bonusów czeka na tych subskrybentów, którzy będą z nami dłużej” – mówi Michał Zalewski, Head of content & public relations RMF Classic+. „Prawdziwym miłośnikom muzyki filmowej polecamy więc wykup rocznego pakietu lub bezterminowej subskrypcji. Da im to szanse na zdobycie między innymi zaproszeń na najlepsze koncerty w Polsce w tym roku” – dodaje Zalewski.

 

W maju subskrybenci RMF Classic+ mogą otrzymać zaproszenia na łódzki koncert 2Cellos, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, seans filmowy: „Między Gwiazdy. Anne-Sophie Mutter gra Johna Williamsa” czy spektakle warszawskiego Teatru 6. Piętro.

W czerwcu zostanie zaprezentowana lista rozdań z biletami na koncerty gwiazd światowego formatu, które do końca roku zagrają na największych arenach w naszym kraju. Już teraz wiadomo, że dla subskrybentów RMF Classic+ rozgłośnia przygotowała zaproszenia m.in. na koncerty Coldplay, Guns N’ Roses oraz Harry’ego Stylesa. W kolejnych miesiącach w Plusomacie pojawią się także premierowe książki, kody zniżkowe oraz gadżety od RMF Classic.

RMF Classic+ to nowa, unikatowa platforma radiowa łącząca ofertę stacji RMF Classic z czterema równolegle nadawanymi audycjami muzycznymi do wyboru, podcastami premium i muzyką bez reklam tylko dla subskrybentów. To pierwsza tego typu platforma w Polsce. Przez pierwszych 30 dni dostęp do niej jest bezpłatny.

 

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY