Serwis internetowy rmf.fm

Serwis największej rozgłośni w kraju proponującej najlepszą muzykę i najistotniejsze fakty; odbiorcami są osoby dorosłe, o stabilnej sytuacji życiowej, pracujący, o zarobkach powyżej średniej.

SERWIS INTERNETOWY NAJWIĘKSZEJ ROZGŁOŚNI

 

Strona rmf.fm to zbiór wszystkich najistotniejszych informacji o radiu RMF FM, ale też bogaty serwis muzyczno-informacyjno rozrywkowy. 

Na rmf.fm internauci znaleźć mogą najistotniejsze fakty o rozgłosni: aktualne konkursy antenowe, akcje specjalne, opis programów i audycji, ramówkę.

Serwis usupełniają ciekawostki ze świata show-businessu w dziale RMF Extra, gdzie znaleźć można codziennie aktualizowane newsy o gwiazdach muzyki, aktorach, celebrytach, nietypowych wydarzeniach z Polski i ze świata.

Strona rmf.fm to także wielka baza muzyczna. Znaleźć tu można nowości muzyczne, aktualności, informacje o płytach wydawanych przez RMF FM i najświeższe notowanie POPlisty.

Uzupełnieniem jest nowa usługa RMF Live - aktualizowany minuta po minucie zbiór informacji o granych piosenkach w RMF FM z dodatkowymi informacjami o artystach, wiadomości z "Faktów RMF FM" oraz ciekawostki przedstawiane przez prezenterów na antenie.

 
 

KONTAKT DLA KLIENTÓW

Adam Pachla       Head of Digital

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        adam.pachla@rmf.pl        |        tel. 222 031 020
D0 GÓRY