Startuje kolejna edycja loterii „Świetny Mikołaj w RMF FM” – w tym roku słuchacze bawiąc się ze Świetnym Mikołajem wesprą SOS Wioski Dziecięce

30/11/2022

RMF FM po raz kolejny organizuje grudniową loterię dla słuchaczy „Świetny Mikołaj”. Wśród nagród są wielkie pieniądze oraz prezenty ze sprzętem RTV i AGD. W tym roku akcja wesprze dzieci znajdujące się pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Przez cały grudzień na antenie pojawiać się będą również specjalne programy.

Grudzień w RMF FM

Z początkiem grudnia RMF FM zacznie wprowadzać słuchaczy w magiczny nastrój świąt grając ukochane i wyczekiwane przez wszystkich świąteczne przeboje i piosenki z dzwoneczkami.

6 grudnia pojawią się specjalne, mikołajkowe programy. W akcji „Pod choinkę chcę Cię przeprosić” RMF FM będzie godzić skłóconych lub obrażonych słuchaczy. Na antenie pojawia się czasem zabawne, a czasem bardzo wzruszające historie rodzinne lub miłosne.

Słuchacze będą też mogli w programie „Jesteś u Mikołaja!” zgłosić z przymrużeniem oka swoich bliskich, którym zamiast prezentu należy się w tym roku rózga. Tego dnia uruchomiony zostanie też Świąteczny Mikrofon RMF FM – na mini scenie w studio gwiazdy zaśpiewają na żywo ich własne gwiazdkowe piosenki, a także dżingle stacji, SMS-y od słuchaczy czy prognozę pogody.  W mediach społecznościowych trwać będzie równocześnie casting na nową Mariah Carey i George’a Michaela, w którym wyróżnieni zostaną słuchacze najlepiej wcielający się w tych dwoje piosenkarzy w ich kultowych, gwiazdkowych hitach. Zwycięzcy wystąpią na świątecznej scenie RMF FM.

10 grudnia prezenterzy RMF FM i dziennikarze „Faktów” spotkają się ze słuchaczami na wielkie, wspólne pieczenie świątecznych pierników,a 16 grudnia Pawel Jawor otworzy na jeden dzień swoje świąteczne studio w kawiarni i zaprosi słuchaczy, by opowiedzieli swoje świąteczne historie. Finał akcji – w Boże Narodzenie.

Natomiast od 19 do 23 grudnia nadany zostanie 2. sezon świątecznego radioserialu „Listy do ABCDEFG, byle nie do M.”, w którym zagra cała ekipa RMF FM w towarzystwie gwiazd.

Tradycyjnie 1 grudnia w RMF FM rozpoczyna się wielka świąteczna loteria „Świetny Mikołaj”. W tym roku do wygrania są dziesiątki sprzętów RTV i AGD oraz setki tysięcy złotych. Jak co roku połączona jest ona z akcją charytatywną. Przez cały okres grudniowej zabawy Świetny Mikołaj codziennie po finałach będzie dokładał 10.000 zł do szkatułki dobrego serca. Tym sposobem radio i słuchacze RMF FM dołożą swoją „cegiełkę” do czynienia dobra przed świętami. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na wsparcie opuszczonych i osieroconych dzieci znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY