Startuje nowy konkurs w RMF MAXX

28/04/2023

RMF MAXX rozpoczyna nowy konkurs "Wygraj śmiechem", w którym poszukuje najbardziej nietypowego, oryginalnego i niesamowitego śmiechu w Polsce. Do wygrania jest aż 5 tys. zł.

Konkurs w RMF MAXX

Do konkursu może się zgłosić każdy, można też nominować przyjaciela, znajomego z pracy czy członka rodziny. Wystarczy wypełnić specjalny formularz na rmfmaxx.pl/wygraj-smiechem. Na zgłoszenia czekamy do 21 maja, później rozpocznie się etap głosowania. Wyniki ogłoszone zostaną w połowie czerwca - wtedy dowiemy się, czy najbardziej śmieszny śmiech w Polsce przypomina raczej pianie, piszczenie, chrumkanie czy jeszcze inny nietypowy odgłos. Do wygrania jest nawet 5 tys. zł.

RMF MAXX to grupa 22 stacji lokalnych i regionalnych, skierowanych do osób w wieku 18-34 lata. Sieć prezentuje program muzyczny w formacie CHR (Contemporary Hit Radio). Każda ze stacji skupionych w sieci ma charakter lokalnego radia grającego nowe, aktualne przeboje oraz największe hity. Na antenie goszczą lokalne serwisy informacyjne, prognozy pogody oraz wiadomości o najciekawszych lokalnych wydarzeniach muzycznych, kulturalnych i rozrywkowych.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY