Świąteczna ramówka RMF FM – kolędowa Wigilia, muzyczno-filmowe Boże Narodzenie i "Radio! Kamera! Akcja!"

19/12/2019

W tym roku w RMF FM słuchacze poznają 30 utworów, które stworzyły historię RMF FM, zabawią z Robbie Williamsem na wielkiej świątecznej imprezie i dowiedzą się, dlaczego RMF można będzie już wkrótce obejrzeć w telewizji.

Świeta w RMF FM

Tegoroczna ramówka RMF FM związana jest nie tylko ze świętami, ale i z 30. urodzinami stacji. Słuchacze dowiedzą się, które utwory stworzyły RMF FM, co dzieje się, kiedy Kałamaga zostaje sam w radiu i otrzymają wiele biletów na najgłośniejsze koncerty przyszłego roku. W drugi dzień Świąt poznają więcej szczegółów o urodzinowym hicie RMF FM -  sitcomie TVP1 "Radio! Kamera! Akcja!" z udziałem dziennikarzy stacji w roli gwiazd i gwiazd w roli pracowników stacji. Wielka premiera już 13 stycznia w TVP1, tuż przed 30. urodzinami radia!

Wigilia w RMF FM to między innymi program "RMF FM i Przyjaciele", w którym Daniel Dyk  przedstawi legendarnych słuchaczy, których historia przeplata się z historią RMF FM.

Po 4-godzinnym koncercie "Najpiękniejszych kolęd" (16-20) Krzysztof Urbaniak i świąteczni reporterzy wyruszą w Polskę na poszukiwania świątecznej magii i wigilijnych cudów zaobserwowanych przez słuchaczy.

Pierwszy dzień świąt w RMF FM to pełna muzyki impreza (10-15), podczas której Mateusz Opyrchał i Natalia Kawałek wyciągną świąteczne sekrety z Robbiego Williamsa i podarują słuchaczom bilety na fantastyczne koncerty. Po 20-ej w studiu RMF FM zostanie tylko Mariusz Kałamaga, który w sequelu świątecznego przeboju udowodni, że radzi sobie nawet lepiej niż Kevin.

Drugi dzień świat w RMF FM to głównie kulisy "Radio! Kamera! Akcja!", pierwszego telewizyjnego sitcomu o radiu RMF FM. Zmęczonych i zestresowanych powrotem do pracy słuchaczy doprowadzą do stanu używalności Jacek Tomkowicz w "Ostatniej połowie Świąt" (15-20), a od 20-ej Marcin Jędrych i 30 piosenek, które stworzyły historię RMF FM.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY