Święto Niepodległości w RMF FM: śpiewanie biało-czerwonych piosenek, quiz z gwiazdami i wywiad z Muńkiem Staszczykiem

06/11/2019

Varius Manx i Roksana Węgiel będą gwiazdami kolejnej już edycji „Biało-czerwonego śpiewania” organizowanego przez radio RMF FM na krakowskim rynku 11 listopada w Święto Niepodległości. Tego dnia stacji będzie mieć zmienioną ramówkę.

11 listopada w RMF FM

W związku przyjęciem Polski do programu Visa Waiver, czyli zniesieniem wiz do Stanów Zjednoczonych, 11 listopada stacja RMF FM od 6:00 nada program "GOOOD MORNIG AMERICA!" Będzie to zakręcony poradnik dla Polaków – jak się odnaleźć w tym pięknym kraju – gwiazdy, dziennikarze i reporterzy dzielą się ze słuchaczami swoimi zabawnymi doświadczeniami w oprawie prawdziwej amerykańskiej muzyki. W trakcie audycji będzie można wygrać bilet do USA!

Od godz. 10.00 do 15.00 emitowane będzie „Biało czerwone śpiewanie”. Stacja zaprasza słuchaczy na Rynek w Krakowie, by śpiewać biało-czerwone piosenki  z Natalią Zasępą, Roksaną Węgiel, Lambery, Marcinem Sójką i Varius Manx. Relacje na antenie od godz. 13.00, program poprowadzi Aleksandra Filipek. Natomiast między godz. 15.00-20.00 nadawany będzie program „Nie taka to melodia”, czyli quiz muzyczny z gwiazdami prowadzony przez Jacka Tomkowicza. Natomiast od godz. 20.00 do 22.00 Darek Maciborek przeprowadzi rozmowę z Muńkiem Staszczykiem.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY