Sylwester w RMF FM na czterech scenach muzycznych z pięcioma prowadzącymi

28/12/2021

W tym roku największy radiowy Sylwester zorganizuje RMF FM, które zaproponuje słuchaczom cztery równoległe imprezy na czterech scenach w różnych stylach muzycznych. A 1 stycznia wielki finał plebiscytu „Przebój Roku 2021”.

Sylwester w RMF FM

Na scenie głównej imprezę „Sylwestrowe Balety w RMF FM” poprowadzą Ola Filipek i Jacek Tomkowicz, którzy zagrają największe hity i przeboje idealne do tańca i powitania Nowego Roku.

Imprezy z trzech scen muzycznych w trzech różnych stylach: rock, lata 80. i dance, dostępne będą na stronie rmf.fm. Na „Sylwester u ROCKiego” zaprosi Darek Maciborek, „Sylwester z PEWEXu” poprowadzi Marcin Jędrych, a gospodarzem „Sylwestra dla dancorów” będzie Paweł Jawor.

Wszystkie imprezy rozpoczną się o godz. 20 – każdy ze słuchaczy znajdzie muzykę odpowiednią do własnego nastroju i aktualnej atmosfery na imprezie czy domówce.

1 stycznia od rana RMF FM grać będzie największe przeboje poprzednich lat, natomiast od godz. 16 w finale plebiscytu „Przebój Roku”, Darek Maciborek zaprezentuje największe hity 2021 roku wybrane w głosowaniu przez słuchaczy.
Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY