Tomasz Terlikowski poprowadzi codzienne pasmo autorskie w Radiu RMF24

29/08/2022

Od września nowe, autorskie pasmo w informacyjno-muzycznym Radiu RMF24 poprowadzi Tomasz Terlikowski. Oprócz tego bez zmian będzie gospodarzem „Popołudniowej Rozmowy w RMF FM” w środy.

Nowy głos Radia RMF24

Program Tomasza Terlikowskiego nadawany będzie w Radiu RMF24 w dni powszednie w godzinach 12.30-14.30. Publicysta omawiać w nim będzie najważniejsze bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.

„Oprócz bieżących informacji w mojej audycji pojawią się komentarze i opinie. Rozmawiać będę z zaproszonymi gośćmi: ekspertami, politykami, łączyć się będę z reporterami RMF FM, którzy przedstawią szerszy kontekst wydarzeń. A ponieważ jest to program autorski, znajdzie się też miejsce na moje własne, autorskie komentarze” – zapowiada Tomasz Terlikowski.

„Cieszę się, że do grona dziennikarzy Radia RMF24 dołącza Tomasz Terlikowski, ze swoim oryginalnym, unikalnym punktem widzenia na bieżące wydarzenia i otaczającą nas rzeczywistość” – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM. „Prowadząc przez ostatni rok »Popołudniową Rozmowę«, dał się poznać jako znakomity radiowiec, świetnie czujący się na antenie, wnikliwie, nieszablonowo, a czasem też dowcipnie opisujący świat” – dodaje Balawajder.

Tomasz Terlikowski związany jest z RMF FM od roku, kiedy to został jednym z pięciu prowadzących „Popołudniową Rozmowę w RMF FM”. Karierę dziennikarską zaczynał w radiu, ale pracował też w innych mediach: telewizji, agencji prasowej i prasie. Pisał do takich tytułów jak „Newsweek”, „Wprost”, „Tygodnik Solidarność”, „Gazeta Polska” i „Fronda”, a jego teksty drukowały m.in. „Gazeta Wyborcza”, „Tygodnik Powszechny”, „Gość Niedzielny” czy nieistniejący już tygodnik „Ozon”. Był również redaktorem naczelnym i programowym Telewizji Republika.

Internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wystartowało w marcu 2021 roku i jest tworzone przez dziennikarzy i reporterów „Faktów RMF FM” oraz prezenterów rozgłośni.

Na antenie przez cały dzień pojawiają się relacje reporterów, rozmowy z gośćmi, analizy ekspertów, reportaże, komentarze, sondy uliczne i przeglądy prasy. Stacji można słuchać na portalu www.rmfon.pl i za pomocą aplikacji mobilnej RMF ON.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY