Trzy nowe muzyczne programy weekendowe w jesiennej ramówce RMF FM

03/09/2018

W jesienne weekendy RMF FM prezentuje trzy nowe programy: "Tego jeszcze nie grali", "Kawałek weekendu" i "Rockandrollowa historia świata". Oprócz tego na antenę wracają znane i lubiane pasma, m.in. "Wstawaj, szkoda dnia", "Byle do piątku" z loterią "Szczęśliwa 13-stka", "Lepsza połowa dnia" i "POPlista Plus".

Jesienne nowości RMF FM

W soboty i w niedziele od 15 do 20 Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał poprowadzą program "Tego jeszcze nie grali!", w którym prezentować będą muzyczne premiery w myśl zasady dużo grania – mało gadania!

Od 20 w soboty startuje "Kawałek weekendu", czyli Marcin Jędrych i jego przebojowy miks, a w nim dyskotekowe hity wszech czasów i premierowe numery.

O tej samej porze w niedziele Marek Piekarczyk i Marcin Jędrych opowiadać będą "Rockandrollową historię świata". Słuchacze dowiedzą się między innymi, jak Beatlesi obalili Mur Berliński i jak Jimi Hendrix  rozbroił amerykańską armię oraz czy odkrycie lycry wpłynęło na karierę Jona Bon Joviego. Anegdoty uzupełnione będą dźwiękowymi zapisami ważnych i przełomowych momentów z historii świata i muzyki rockowej.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY