Twoje Zdrowie

Twoje Zdrowie to serwis działający w ramach portalu informacyjnego RMF24.pl zawierający kompleksowy zbiór informacji o szeroko rozumianym zdrowiu, zarówno z najnowszymi doniesieniami ze świata medycyny, jak i opisami chorób, problemów zdrowotnych, rozmowami z lekarzami.

WSZYSTKO O ZDROWIU W JEDNYM MIEJSCU

 

Portal współpracuje z wybitnymi lekarzami z wielu dziedzin medycyny, którzy nie tylko piszą artykuły, ale także doradzają internautom i odpowiadają na ich pytania.

Co tydzień, w środę, w ramach akcji Twoje Zdrowie w Faktach RMF FM, dziennikarze kompleksowo omawiają jedną z chorób, schorzeń czy przybliżają jakiś problem zdrowotny.

W redakcji RMF FM gościmy ekspertów, którzy podczas dyżuru telefonicznego odpowiadają na pytania słuchaczy. Porad także udzielają w emitowanym na żywo wideoczacie. Zapis tych konsultacji znajduje się oczywiście na stronie wortalu.

Portal twojezdrowie.rmf24.pl to nie tylko medycyna, ale także zdrowy styl życia. Dlatego znajdują się w nim także materiały poświęcone urodzie, zabiegom kosmetycznym,  jak również ćwiczenia i sposoby zdrowego odżywiania.

Redaktorem naczelnym wortalu www.twojezdrowie.rmf24.pl jest Ewa Kwaśny, odpowiedzialna za cotygodniowy cykl o zdrowiu na antenie RMF FM.

 
 

KONTAKT DLA KLIENTÓW

Adam Pachla       Head of Digital

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        adam.pachla@rmf.pl        |        tel. 222 031 020
D0 GÓRY