Tytus Hołdys poprowadzi autorską audycję w radiu RMF Classic

03/09/2021

Znawca kina i muzyki filmowej, kolekcjoner płyt winylowych w najbliższy czwartek zainauguruje w RMF Classic cykl pod tytułem „Między ścieżkami”.

Tytus Hołdys w RMF Classic

Tytus Hołdys jest miłośnikiem kina, posiada kolekcję 1000 płyt winylowych zarówno z oryginalnymi ścieżkami dźwiękowymi jak i z soundtrackami dedykowanymi produkcjom kinowym i telewizyjnym. Jest autorem bloga i kanału na YouTubie WinyloKINO, w którym opowiada o filmach i muzyce filmowej.

W autorskim programie „Między ścieżkami” w RMF Classic Tytus Hołdys prezentować będzie historie powstania najsłynniejszych soundtracków.

Uwielbiam opowiadać o kinie i ścieżkach dźwiękowych. O twórcach, reżyserach, aktorach i aktorkach. Uchylać rąbków tajemnic Hollywood i sprzedawać ciekawostki tego jakże fascynującego oraz kipiącego emocjami świata” – wyznaje Tytus Hołdys.

Tytus Hołdys sprawdził się już jako radiowiec w RMF Classic współprowadząc gościnnie program »Muzyka spod igły«Wojciecha Padjasa. Cieszę się, że przyjął nasze zaproszenie do poprowadzenia własnej audycji i będzie dzielił się ze słuchaczami swoją ogromną wiedzą na temat muzyki filmowej” – mówi Paweł Pawlik, Dyrektor Programowy RMF Classic.

Programu „Między ścieżkami” będzie można słuchać w RMF Classic w każdy czwartek po godz. 18.

Audycja Tytusa Hołdysa to jedna z kilku nowych propozycji muzycznych w wieczornym paśmie. W poniedziałki nadawany jest program „Filmowe love” z muzyką z filmów o miłości, a w piątki „Wieczór z dreszczykiem” o filmach kryminalnych i sensacyjnych.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 600 002 531        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY