W ferie RMF MAXX wyrusza w trasę po stokach narciarskich

03/01/2024

W tym roku w ferie RMF MAXX odwiedzi w ramach specjalnej trasy najpopularniejsze polskie stoki narciarskie, skąd będzie nadawać program na żywo.

Wybicie boczne

W ramach akcji „Ferie na MAXXa” rozgłośnia odwiedzi w ciągu kolejnych sobót od 13 stycznia do 24 lutego siedem stoków narciarskich: Beskid Spytkowice, Myślenice Arena Ski, Kasina Ski, Jaworzyna Krynicka, Szwajcaria Bałtowska, Słotwiny Arena i Koziniec Ski.

W każdej lokalizacji na narciarzy czekać będzie pizzowóz z darmową pizzą, impreza z DJ’em i konkursy z nagrodami. Na miejscu będą też prezenterzy RMF MAXX, którzy przeprowadzą relacje na żywo na antenie.

Pod koniec każdego dnia RMF MAXX odwiedzi jednego słuchacza i jego imprezę, na którą dostarczy darmową pizzę. Do konkursu można zgłaszać się na stronie www.rmfmaxx.pl.

RMF MAXX to grupa 22 stacji lokalnych i regionalnych, skierowanych do osób w wieku 18-34 lata. Sieć prezentuje program muzyczny w formacie CHR (Contemporary Hit Radio).

Każda ze stacji skupionych w sieci ma charakter lokalnego radia grającego nowe, aktualne przeboje oraz największe hity. Na antenie goszczą lokalne serwisy informacyjne, prognozy pogody oraz wiadomości o najciekawszych lokalnych wydarzeniach muzycznych, kulturalnych i rozrywkowych.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY