„W swoje ręce” i „Smakołyki” – nowe podcasty w RMF Classic+

11/05/2023

Agnieszka Kaczorowska-Pela – tancerka, aktorka, choreografka i osobowość medialna i Dominika Zagrodzka – dziennikarka i antropolożka kultury z nowymi podcastami w RMF Classic+. Użytkowniczki i użytkownicy unikatowej platformie radiowej będą mogli słuchać ośmioodcinkowych formatów o budowaniu pewności siebie autorstwa Agnieszki pt. „W swoje ręce” oraz wybrać się w podróż po świecie kulinariów i emocji związanych z jedzeniem w „Smakołykach” przygotowywanych przez Dominikę. Nowe subskrybentki i subskrybenci mogą testować platformę przez 30 dni bezpłatnie.

RMF Classic+

Świat podcastów nieustannie się rozwija, chociaż wieszczono ich kres. Formaty zmieniają się i dostosowują do słuchaczek i słuchaczy, dlatego nasze nowe podcasty trwają około 20 minut i dotykają tematów nam bliskich – mówi Michał Zalewski, head of content & public relations RMF Classic+. Dominikę i Agnieszkę zaprosiliśmy do współpracy, ponieważ potrafią opowiadać historie w sposób obrazowy, wizualny. Już po kilku chwilach całkowicie wsiąkamy w prowadzoną przez nie narrację – dodaje Zalewski.

„Smakołyki” – Dominika Zagrodzka

Dominika Zagrodzka, dziennikarka i antropolożka kultury, w podcaście „Smakołyki” dla RMF Classic+ zabiera słuchaczki i słuchaczy w fenomenalną podróż po świecie nie tylko kulinariów i gastronomii, ale także po świecie kultury i emocji z jedzeniem związanych. O jedzeniu pisze od ponad 10 lat. Od niedawna opowiada o nim także na blogu Pożywka.pl oraz w branżowym magazynie „Food Service”.

Uważa, że wizyta w restauracji może być cenniejszym doświadczeniem niż wizyta w muzeum (chyba, że muzeum jedzenia!). Kocha azjatyckie zupy i makaron. A użytkownicy platformy RMF Classic+ razem z nią w obrazach Petera Bruegel'a czy woskowym ramenie z kraju kwiatu kwitnącej wiśni. Przez kolejne osiem tygodni w każdy piątek zapraszamy do stołu pełnego "Smakołyków".

„W swoje ręce” - Agnieszka Kaczorowska – Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela, tancerka, aktorka, choreografka i osobowość medialna, której wielu przedstawiać nie trzeba. Od zeszłego roku również certyfikowana trenerka mentalna. Podcastem „W swoje ręce” w RMF Classic+ zachęca słuchaczy do zatrzymania się na chwilę i wzięcia w tytułowe swoje ręce codzienność każdego z nas.

Uważa, że sukces i szczęście może być bliżej niż myślimy, a troska o siebie w niepewnym świecie, to dobry krok w stronę dbałości o jakość życia i własny dobrostan psychiczny. Na co dzień opowiada o tym także na swoim koncie na Instagramie. W RMF Classic+ co tydzień w czwartki będziemy słuchać osobistych historii i przemyśleń Agnieszki, które zainspirują niejedną i niejednego z nas do działania i dbania o siebie i swój rozwój.

RMF Classic+, czyli unikatowa platforma radiowa          

RMF Classic+ oferuje m.in. możliwość zdobycie książek czy biletów na wydarzenia kulturalne w Plusomacie oraz cztery nadawane równolegle do głównej anteny audycje muzyczne (Muzyka Filmowa, Ballady, Muzyka Klasyczna, Piosenki Filmowe). RMF Classic+ to również więcej muzyki zamiast reklam – w miejscach bloków reklamowych pojawiają się dodatkowe utwory i animacje.

Już wkrótce, bo jeszcze w maju subskrybentki i subskrybenci będą mogli słuchać kolejnych sześciu Stacji+, czyli internetowych stacji gatunkowych z muzyką wybieraną przez zespół muzyczny RMF Classic. W planach m.in. RMF Classic+ Hans Zimmer czy RMF Classic+ Czas skupienia.

Dostęp do RMF Classic+ można zakupić na określony czas: na 3-, 6- lub 12-miesięcy lub skorzystać z opcji subskrypcji w cenie 9.90 zł miesięcznie. Nowi użytkownicy mogą testować usługę przez 30-dni całkowicie bezpłatnie.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY