W wakacje RMF FM odwiedzi Mikołajki, Ustkę i Niedzicę, a przez całą Polskę przejedzie Przebojowy Pociąg

22/06/2022

Tego lata RMF FM zapewni słuchaczom niezapomniane występy największych polskich gwiazd, m.in. Sanah, Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Danzela, Bryskiej i Gromeego oraz Mateusza Ziółko. Zagrają oni na imprezie z okazji początku lata w Mikołajkach, na Festiwalu Latawców w Ustce, podczas Nocy Perseidów w Niedzicy i na LO♡E Ustka Festival. Oprócz tego przez całą Polskę przejedzie – już drugi raz – Przebojowy Pociąg RMF FM.

Lato w RMF FM

Sezon wakacyjny RMF FM rozpocznie 25 czerwca podczas imprezy „Otwarcie Lata” w Mikołajkach. Ze specjalnego, plenerowego studia przy molo, tuż obok popularnego deptaka, prowadzone będą przez cały dzień programy i nadawane będą „Fakty”. Na słuchaczy czekać będzie wielkie śniadanie z kucharzem Damianem Kordasem i ekipą RMF FM, a swoje największe hity zaśpiewają Viki Gabor, Danzel, Stan Zapalny, Oskar Cyms, wystąpi też niezwykły duet Gromme & Bryska.

Na plaży w Ustce RMF FM zorganizuje 12 lipca Festiwal Latawców ze spektakularnym pokazem podniebnych konstrukcji, wyborami najpiękniejszego latawca przegotowanego przez słuchacza i występem Darii.

Podobnie jak w ubiegłym roku, również tego lata w trasę przez całą Polskę wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM. Wystartuje 26 lipca o świcie z Wrocławia, by przez Kraków i Warszawę dotrzeć wieczorem do Gdyni. Głównym konduktorem będzie Tomasz Olbratowski, a w wagonach na słuchaczy czekać będą Mesajah, Wiktor Dyduła, Lanberry, Danzel, Blue Café, ENEJ, Margaret, Michał Szpak oraz Artur Siódmiak.

12 sierpnia RMF FM zaprasza na Noc Perseidów na plaży w Niedzicy nad Jeziorem Czorsztyńskim. Na wszystkich, którzy tego wieczoru przyjdą oglądać spadające gwiazdy czekać będzie pokaz filmu w plenerowymi kinie, opowieści astronomów wyjaśniających na żywo, co można zobaczyć na niebie oraz występ Mateusza Ziółko.

 

RMF FM jest też patronem LO♡E Ustka Festival (19-20 sierpnia), w ramach którego wystąpią m.in. Sanah, Dawid Kwiatkowski, Red Lips, Tribbs oraz Bryska. Słuchacze będą mogli wziąć udział też w KISS Record, czyli ustanowieniu Rekordu Guinnessa w liczbie par równocześnie się całujących.

Całe lato na antenie RMF FM upłynie pod hasłem „Najlepsza Muzyka pod Słońcem!”. W poranku „Wstawaj, szkoda lata” słuchaczy będą budziły telefonicznie gwiazdy, w paśmie „Lato wszędzie” RMF FM godzić będzie zwaśnionych sąsiadów, a w „Czasie Letnim” radio organizować będzie imprezy w miejscach pracy słuchaczy – tam, gdzie akurat szef wyjechał na urlop.

Wieczorna „POPlista” będzie programem jeszcze bardziej interaktywnym, z udziałem gwiazd i słuchaczy we wszystkich mediach społecznościowych, w tym na Tik-Toku, gdzie Darek Maciborek będzie wyławiał nieodkryte jeszcze muzyczne talenty. Zwycięzcy zaśpiewają fragment piosenki w programie, a jeden szczęśliwiec – na festiwalu w Ustce, przed koncertem Dawida Kwiatkowskiego.

W sobotnie wieczory RMF FM tradycyjnie poszukiwać będzie „Przeboju Lata” (wielki finał pod koniec wakacji), każdej niedzieli przez aż osiem godzin trwać będzie wielki „Quiz Show”, czyli szalone konkursy, zabawy i rebusy z atrakcyjnymi nagrodami, a weekend zakończą nowe odcinki „Scen Zbrodni”, tym razem o przestępstwach w świecie polityki.

Na słuchaczy czekają też nowe odcinki nocnych cykli: „Stranger Pinks” o zjawiskach paranormalnych, „Dorwać Bestię”, „Ruska Mafia” i „Misja Specjalna” o sekretach polskiego wywiadu wojskowego podczas II Wojny Światowej.

 

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY