Weekendowa rewolucja w jesiennej ramówce RMF FM

W jesiennej ramówce RMF FM wprowadza odmienione pasma weekendowe. Na antenie Stacji pojawią się nowi prowadzący Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał, a Maciej Dowbor zastąpi Huberta Urbańskiego podczas finałów Loterii RMF FM - Szczęśliwa 13-tka.

Jesień w RMF FM

W weekend w RMF FM pojawi się nowy program „Lepiej być nie może” (sobota-niedziela od 10 do 15) i nowy duet Ola Filipek i Paweł Jawor. W soboty od 15 do 17 antena należy do Ewy Farny („To Lubię”), a w niedzielę do Marka Piekarczyka, który poprowadzi swego „Buntownika z wyboru” w towarzystwie Krzysztofa Urbaniaka.

O 17 w weekendy pojawi się kolejna nowość: „Wolne żarty”, show radiowy , w którym Karol Modzelewski, jeden z najlepszych polskich stand- uperów i Krzysztof Urbaniak przedstawią najważniejsze wydarzenia tygodnia  w krzywym zwierciadle. Na największą imprezę w Polsce, czyli „Imprezowy weekend”  po 20 zapraszać będą Marcin Jędrych i Mateusz Opyrchał.

W dni powszednie pasmo „Wstawaj szkoda dnia” (5.30-9.00) poprowadzi tercet Mariusz Kalamaga-Tomasz Olbratowski-Przemyslaw Skowron. Gospodynią południowego „Byle do piątku” (9-14) będzie Ewelina Pacyna, a od 14 do 18 „Lepszą połową dnia”  zajmą się: Robert Karpowicz i Jacek Tomkowicz.

Wieczory w RMF to tradycyjnie „Poplista” Darka Maciborka (od 19), „Wszystko w temacie”  (od 23, Daniel Dyk i Krzysztof Urbaniak) oraz „Dobra Nocka” (od 1 w nocy, Michał Adamski/Ola Filipek/Paweł Jawor).

Od poniedziałku na antenę wracają  trzy rozmowy publicystyczne. Rano Robert Mazurek, popołudniu Marcin Zaborski, a w sobotę Krzysztof Ziemiec.

Od września Szczęśliwa 13-tka będzie miała nowego mistrza ceremonii!  Pieniądze z sejfów będzie teraz wręczał Maciej Dowbor. W poprzednich edycjach już dwudziestu słuchaczy wygrało nagrodę główną , czyli 400.000 zł lub 500.000 zł! Teraz także codziennie będzie do wygrania nawet pół miliona złotych!

A w porannym programie Wstawaj, szkoda dnia, zabawa „Twój Szczęśliwy PESEL w RMF FM”. Codziennie od poniedziałku do piątku tuż po porannej rozmowie Roberta Mazurka, można w niej wygrać 10 tysięcy złotych.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY