Wideo Podcasty w ofercie Grupy RMF

12/09/2022

Grupa RMF w ramach oferty RMF Digital udostępniła klientom produkt Wideo Podcasty, w ramach którego gwarantuje pełną produkcję, montaż i dystrybucję materiałów wideo wg założeń reklamodawcy.

Wideo Podcasty

Podcasty wideo to zupełnie nowy produkt w ofercie RMF Digital. W ramach usługi Grupa RMF gwarantuje przygotowanie scenariusza wg briefu reklamodawcy, nagranie, montaż, produkcję dedykowanej czołówki i oprawy graficznej, dystrybucję na portalu YouTube w kanale RMF Podcasty oraz promocję, w tym wsparcie redakcyjne.

Klienci mają też do dyspozycji warszawskie studio RMF FM z technologią green box, w którym mogą nagrać podcasty. Produkcja może być również realizowana w miejscu wskazanym przez klienta. Gospodarzami mogą być prezenterzy rozgłośni Grupy RMF – RMF MAXXX i RMF Classic.

„Materiały wideo w Internecie cieszą się coraz większą popularnością użytkowników. Oferując Podcasty Wideo dajemy marketerom kolejne narzędzie i kolejny sposób dotarcia do ich potencjalnych klientów. Dzięki naszemu wieloletniemu know-how przy produkcji materiałów wideo, jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji” – mówi Adam Pachla, Head of Digital w Grupie RMF.

RMF Digital to oferta kampanii internetowych realizowanych przez Grupę RMF, zarówno na własnych stronach jak i w portalach wydawców zewnętrznych. W ofercie znajdują się planowanie i zakup kampanii display, audio i wideo, tworzenie podcastów audio, akcji specjalnych oraz usługi brokerskie, SEO i content marketingu.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY